Слуга. До чого сниться Слуга

Слуга уві сні — знак вашої майбутньої успішності, правда, дещо похмурого толку. Схоже, гнів підштовхне вас до марним хвилювань і безглуздим сварок.

Відпустити в сні слугу — передвіщає жалю і втрати.

Якщо ви уві сні посваритеся зі слугою — можливо, прокинувшись, виявите реальну причину для невдоволення тим, хто ухиляється від виконання свого обов’язку.

Якщо уві сні слуга пограбує вас — значить, поруч з вами є хтось, хто не поважає майнову недоторканність.

Сонник Фрейда
Якщо вам сниться, що ви слуга — ви страждаєте від сильно розвиненого комплексу неповноцінності, який виник ще під впливом батьків; дитячий садок і школа могли тільки посилити і закріпити його. У сексуальних стосунках ви завжди ведений, а також схильні до мазохізму.

Якщо ви командуєте своїми слугами, наказуєте їм — ви агресивно прагнете до влади, і будете робити свою кар’єру (або шукати своє місце в житті) не рахуючись ні з чим. Ви завжди агресивні зі своїми сексуальними партнерами, пригнічуєте їх, і рідко отримуєте задоволення без садистських штучок.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Бачити у сні, що у вас є слуга — передвіщає удачу, але тільки в тому випадку, якщо у своєму сновидінні ви маєте дружні і відверті стосунки з цим слугою. В інших же випадках сон підказує, що вам слід з обережністю ставитися до людей, які пропонують вам які-небудь послуги або допомогу.

Сонник від А до Я
Бачити себе в ролі служниці або прислуги — означає розчарування у своєму залицяльника, у якого явно стало проглядатися намір повністю підпорядкувати вас своїй волі. Бачити у сні свого залицяльника в ролі вашого вірного пажа — наяву переживете з ним незвичайне пригода, що ще більше зміцнить ваші взаємні почуття.

Бачити себе знатної пані в оточенні безлічі слуг — говорить про вашому прагненні чинити тиск на своїх ділових партнерів, що може принести тільки негативний результат.

Мати уві сні коханцем свого камердинера — передвіщає гарні доходи, але при тяжкій праці. Бачити кельнера — до втрати самостійності. Слуга, який не виправдав вашої довіри — ваші спроби відновити справедливість зазнають провалу.

Жіночий сонник
Слуга уві сні — знак удачі, яка довго буде супроводжувати вам. Можливо, ваш успіх буде дещо затьмарений певними обставинами. Ваша гневливость може надати вам погану послугу, приводячи до порожніх треволнениям і безглуздим сварок.

Відпустити в сні слугу — На жаль і втрат.

Якщо уві сні ви сваритеся з ним — в цьому виявляється ваше невдоволення людиною, яка наяву ухиляється від виконання свого обов’язку.

Якщо уві сні слуга пограбує вас — значить, поруч з вами є хтось, хто здатний на такий вчинок в реальності.

Англійська сонник
Побачити в сні слугу (слуг) в лівреях — передвістя того, що скоро Ви вийдете з безвісті і мороку завдяки своєму раптово знайденому станом і займете положення багатого і впливового людини. Закоханим цей сон — передвіщає одруження на персоні незалежного характеру та положення. Її ніжне і шанобливе ставлення до чоловіка наповнить будинок їх щастям.

Езотеричний сонник
Слугу бачити, користуватися його послугами (слуга будь-якої статі у формі або лівреї) — допомогу від тонкоматеріальних сутностей.

Платити слузі — вам нагадують, що треба бути вдячним усім силам, що допомагає вам, навіть якщо вони невидимі.

Бути слугою когось — ви егоїстичні і стали приділяти багато часу «собі коханому». Доведеться послужити і на благо інших.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі