Смарагд. До чого сниться Смарагд

Смарагд — зміна в вашому настрої на краще.

Людина уві сні, який або підносить вам смарагд, або тим чи іншим способом вказує на нього — уособлює реальну особу, джерело вашої радості.

Сонник від А до Я
Якщо уві сні ви побачили смарагд — значить, наяву успіх і слава чекають вашого найближчого родича, а ваш спосіб життя піддає вас небезпеки бути обікраденій або пограбованої.

Сонник Деніз Лінн
Смарагд — може бути символом чарівної цілющої сили, укладеної в вас. Ізумруд використовувався в багатьох культурах як камінь зцілення. У Стародавньому Єгипті його також називали каменем Венери або любові.

Він також може — символізувати і магію, яка живе в вас. Подібно до того як Дороті увійшла в Смарагдове Місто в пошуках чарівника країни Оз, смарагд закликає вас увійти в свою власну магію.

Сонник XXI століття
Смарагд — сниться до радості.

Якщо ви знайшли уві сні смарагд — значить, ви можете несподівано стати спадкоємцем значного стану або приступити до виконання морочливих обов’язків.

Купувати смарагди уві сні — до невигідною угоді або невдалому повороту долі.

Сонник закоханих
Цей камінь — символ гармонії і врівноваженості. Подібний сон говорить про те, що ваші стосунки з партнером відновляться, навіть якщо ви зараз у сварці.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі