Смерть. До чого сниться Смерть

Якщо вам присниться мертвим хтось із ваших близьких — сон є попередженням :, ви повинні стійко зустріти якесь випробування, може бути, навіть втрату.

Почути в сні голос померлого друга — до поганим вістям. Людині, що бачить сон про смерть — таке сновидіння посилається як попередження.

Говорити в сні з померлим батьком — це спонукання вам ретельно продумувати почате діло, всі пов’язані з ним операції. Сон попереджає про задумують кимось інтригах проти вас.

Чоловіки і жінки після такого сну — повинні з більшою розважливістю обмірковувати своє поводження, берегти репутацію.

Бесіда в сні з померлою матір’ю — сприймається як заклик контролювати свої схильності, звернути увагу на здоров’я.

Бесіда з померлим братом — є знаком того, що хтось потребує вашої допомоги і співчуття.

Якщо хтось померлий є до вас у сні веселим і жвавим — це означає, що ви неправильно організували своє життя, що можливі такі серйозні помилки, які вплинуть на всю вашу долю, якщо тільки ви не мобілізуєте волю для їх усунення.

Якщо в бесіді з померлим родичем той намагається вирвати у вас якусь обіцянку — попередження полягає в тому, що ви повинні протистояти прийдешній зневірі, періоду занепаду в справах і більш уважно прислухатися до мудрих порад.

Голос у сні, що належить померлому родичеві — є тією єдиною реальною формою попередження, що посилається зовнішньою силою з близького майбутнього, яку може сприйняти наш сплячий мозок.

Ще в Парацельса ми знаходимо рада — з великою увагою ставитися до того, що говорять нам у сні з’явилися тіні померлих близьких: сплячий може отримати у сні навіть поради від померлих, і досвід показує, що їх використання приносило бажані результати; тінь близької нам померлої людини всього лише пробуджує сплячі ділянки мозку, викликаючи до життя криються в них знання.

Сонник Медеї
Іноді смерть уві сні — виявляється пророчою. Але частіше це символічна смерть — кінець однієї фази життя і початок іншої.

Сонник Фрейда
Смерть когось із ваших близьких чи знайомих — символізує ваше таємне бажання, щоб так і сталося. Найчастіше такі сни бувають у дитинстві або у досить інфантильних людей.

Однак якщо смерть не супроводжується плачем і сльозами — це маскує ваші інші бажання, наприклад, бажання про зустріч.

Сонник Ванги
Бачити у сні свою власну смерть — знак того, що вас чекає довге щасливе життя з коханою людиною. Такий сон говорить про те, що вам уготована доля посланника Божого на Землі.

Якщо вам приснилося, що вмирає дуже важлива людина в світі — цей сон є великим пророцтвом. Він говорить про те, що незабаром до влади в одній з розвинених країн земної кулі прийде мудрий правитель, який зуміє встановити мир і згоду між жителями різних держав. Люди перестануть воювати і слати один одному прокльони.

Якщо уві сні помирає хвора людина — в майбутньому ви зіткнетеся з жахливою несправедливістю. Вам запропонують вигідну угоду, в результаті якої постраждають люди. Від прийнятого вами рішення буде залежати порятунок вашої душі.

Побачити в сні смерть великої кількості людей — погана ознака. Такий сон пророкує страшну епідемію, в результаті якої загинуть мільйони жителів земної кулі. Знайде ліки від цієї хвороби людина, до думки якого зараз не прислухаються.

Бачити у сні людини, вмираючого болісною смертю — передвістя ядерної війни, яку затіє майбутній правитель однієї з розвинених країн Європи. В результаті цієї війни велика держава буде стерто з лиця землі, а що залишилися в живих люди рано чи пізно помруть повільної, болісною смертю.

Якщо вам наснився людина, що знаходиться в стані клінічної смерті — ви довгий час будете перебувати в невіданні щодо планів ваших давніх знайомих. На жаль, вони втілять свої плани в життя, в результаті чого ви дуже сильно постраждаєте.

Сонник закоханих
Побачити мертвим близької людини або коханого — до втрати і самотності.

Почути в сні голос мертвого друга — до поганим известиям.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Бачити у сні смерть когось із близьких чи хороших знайомих найчастіше — означає, що з якихось причин можуть ослабнути ті почуття, які пов’язують вас. Такі сни закликають вас не втрачати зв’язку з рідними людьми і не шкодувати для них свого душевного тепла.

Самому померти уві сні — ознака того, що якісь події незабаром можуть круто змінити ваше життя.

Сонник Нострадамуса
Бачити свою власну смерть уві сні — такий сон свідчить про те, що ви будете жити ще довго.

Якщо вам приснилося, що вмирає ваш близька людина — це явне свідчення того, що у цієї людини буде довге і щасливе життя.

Побачити в сні смерть багатьох людей — знак того, що людство буде жити довго. Кінець світу, про який зараз багато говорять, не наступить ще протягом кількох тисячоліть.

Якщо вам приснилося, що вмирає дуже важлива людина в світі — цей сон пророкує смуту і занепокоєння у всьому світі. Швидше за все в майбутньому дійсно раптово помре один дуже важлива людина, і відразу ж після його смерті почнеться жорстока боротьба за політичну владу, яка переросте у велику громадянську, а може бути, навіть світову війну.

Побачити в сні смерть хворої людини — означає, що в не настільки віддалені часи буде знайдено ліки від чуми xx століття — СНІДу. Завдяки цьому лікам велика кількість заражених людей буде видужав, а через деякий час ця смертельна хвороба буде знищена на нашій планеті.

Бачити у сні людини, вмираючого болісною смертю — погана ознака. Такий сон означає, що в майбутньому з’явиться людина, яка, подібно Чикатило, вб’є велика кількість людей, перш ніж його виявлять. Сновидцу такий сон пророкує зустріч з жорстокою людиною, може бути, навіть маніяком.

Побачити людини, що знаходиться в стані клінічної смерті — означає, що в майбутньому з вами трапиться щось таке, що виведе вас зі стану рівноваги на кілька років. Вам буде абсолютно все одно, що діється у світі, у вашій країні, місті і навіть у вашій родині.

Сонник від А до Я
Бачити у сні вмираючого на ваших очах смертельно хворої людини, якому не допомогла ніяка операція — такий сон віщує наяву втрату одного з ваших хороших знайомих.

Якщо уві сні ви нібито смертельно поранено і прощаєтеся з життям, шепочучи молитви і все таке інше — стало бути, наяву вам судилося довге і благополучне життя. Якщо уві сні смерть не бере вас ні за яких обставин і ви, знаючи це, сміливо лізете в будь пекло — в реальному житті ваша самовпевненість і нерозсудливість послужать вам погану службу.

Бачити у сні класичну емблему смерті — череп зі схрещеними кістками — говорить про те, що вас виведуть з рівноваги ідіотські вчинки людей без царя в голові, яким скажи молитися — вони і лоб розіб’ють. Емблема смерті на піратському прапорі — ваш добробут опиниться під загрозою, на електричному стовпі або щиті — переживете марні побоювання через близьку людину.

Бачити смерть в образі скелета в білому савані і з косою в руках — до серйозного розумовому перевтоми.

Сонник XXI століття
Бачити у сні смерть кого-небудь — знак великої неприємності.

Якщо уві сні хтось говорить, коли і в який час ви помрете — це означає, що в цей час помре ваша потреба.

Померти уві сні — до довгого життя, повороту на краще, тонути — до щасливих змін.

Англійська сонник
Якщо Вам сниться, що Ви померли — значить Вам судилося довге життя. Одиноким цей сон — обіцяє сімейне щастя. Тільки в одному випадку цей сон можна трактувати в прямому сенсі: коли смерть сниться хворому, вона може передвіщати його швидкий кінець.

Езотеричний сонник
Смерть спостерігати чиюсь — ця людина буде жити довго.

Якщо умеряется невідомий — сон говорить про ваших філософських роздумах і про те, що прийшов час задуматися про сенс життя. Ваша власна смерть період відродження. Швидше за все, вам належить повністю змінити своє життя на всіх планах. Якщо ви не скористаєтеся наданими можливостями, вас очікує занепад: моральна деградація.

Рейтинг статті:
(3 голосів 2,00 середній з 5)

Коментарі