Сметана. До чого сниться Сметана

Сметана — цей образ у вашому сновидінні може бути пов’язаний з відомою фразою: «Знає кіт, чию сметану з’їв!» Це означає, що ви будете відчувати почуття провини за один зі своїх проступків.

Якщо уві сні ви їсте сметану — означає, що ви впораєтеся з ситуацією, зможете виправити становище і відновити довіру і прихильність до вас оточують.

Якщо ви пролили сметану — це віщує вам клопоти і ситуацію, в якій вам доведеться піти на приниження, щоб не втратити те, чого ви довго і наполегливо домагалися.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Сметана уві сні — знак міцного добробуту та гарного здоров’я. Такі сни віщують, що найближчим часом неприємності вам не загрожують і справи обіцяють йти добре.

Купувати сметану — знак того, що домашні турботи можуть ввести вас в непередбачені витрати, але якщо сметана у вашому сні виглядає апетитною і свіжою, то ці витрати обернуться вам на благо.

Пролити сметану — попередження про те, що якийсь недогляд загрожує сильно зашкодити вашому благополуччю.

Перекислим сметана — знак можливої ​​розмальовки у вашому домі. Після такого сну вам не заважає проявляти більше чуйності по відношенню до своїх близьких.

Сонник Хассе
Сметана — щастя; бачити — спадщину; є — повне здоров’я; їсти збиту — досягнеш поваги.

Сонник XXI століття
Бачити у сні, що ви їсте сметану — означає, що вам потрібно стежити за своєю вагою, зайнятися фізичними вправами.

Сонник Морозової
Бачити або їсти уві сні сметану або жирні вершки — наяву отримати великий дохід, домогтися успіху. Для закоханих такий сон — означає укладення шлюбу.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі