Сміх. До чого сниться Сміх

Побачити в сні, що ви веселі і смієтеся — означає успіх у підприємництві в товаристві блискучих компаньйонів.

Нестриманий сміх над ознаками долі — передвіщає вам розчарування і відсутність гармонії у вашому оточенні.

Почутий у сні щасливий дитячий сміх — обіцяє вам радість і здоров’я.

Сміятися над невдачами інших — знак того, що ви навмисно шкодите друзям, щоб задовольнити свої егоїстичні бажання.

Почути глузування — передвіщає хворобу і розчарування в справах.

Сонник Фрейда
У сні чути чийсь сміх — до пересудам, причому в залежності від того, приємним чи здавався вам цей сміх, можна зрозуміти, якого роду розмови ведуться за вашою спиною.

Якщо сміх був приємним — значить, ви викликаєте у когось симпатію і добру, здорову заздрість; ну а якщо сміх викликав у вас неприємні відчуття, то значить, хтось хотів би заподіяти вам зло.

Сонник закоханих
Якщо вам сниться, що ви над чимось весело смієтеся — цей сон передвіщає вам радість і любов обранця.

Однак нестриманий сміх над серйозними речами — обіцяє відсутність гармонії в сімейних відносинах.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Сміх у сні — це спонтанна розрядка скупчився нервового напруження.

Якщо у своєму сновидінні ви безпричинно смієтеся щасливим і радісним сміхом, після якого відчуваєте себе відпочилим — такий сон означає, що якісь проблеми, які обтяжували вас, незабаром будуть вирішені або ж просто перестануть вас турбувати.

В той же час, якщо в сні ви смієтеся над якоюсь безглуздістю, над анекдотом або жартом, то будьте обережні — сон підказує, що наяву ви ризикуєте зробити дурну помилку або потрапити в безглузду ситуацію.

Сміятися уві сні над чужою неприємністю — це поганий знак. Такі сни вказують на безліч невирішених проблем у вашому житті і провіщають різні ускладнення.

Чути в сні глузування на свою адресу — це очевидна ознака вашої невпевненості в собі. Постарайтеся ставитися з гумором до себе самого, інакше ваша невпевненість обов’язково приведе вас до невдачі, в справах.

Сонник Хассе
Сміх бачити — засмучення; чути — неприємності; сміятися — почнеш нову справу.

Сонник від А до Я
Бачити у сні сміються людей — передвіщає, що наяву переживете прикрі хвилини. Сон, в якому злорадно сміються вам прямо в обличчя — означає, що незабаром будете поставлені в безвихідне становище. Якщо уві сні незлобиво сміються друзі, жартують над вашими слабкостями і недоліками — значить, в реальному житті у вас з ними станеться весела розмова.

Якщо уві сні ви смієтеся над собою — вас чекає важке подія, від якого ви переживете сильне потрясіння. Сміятися над своїми рідними — передвістя втрат і самотності, над ворогами — вам нададуть допомогу незнайомі люди, але аж ніяк не безкорисливо, а зажадавши за послугу непомірну плату.

Сонник Деніз Лінн
Щирий сміх — великий цілитель. Не ставтеся до життя занадто серйозно. Смійтеся над собою, життя — це зовсім не вічна боротьба.

Сонник XXI століття
Сміятися уві сні — до великих неприємностей в найближчі два дні.

Сміятися зі своїми друзями — до сварки.

Нестримно сміятися — до смутку.

Якщо уві сні над вами глузують — до конфлікту, якщо глузуєте ви — значить, сон застерігає вас від вчинення поганого вчинку.

Дитячий сміх — знак міцного здоров’я і радості.

У сні, як і в реальному житті, ми відчуваємо почуття і емоції. Особливо яскраво емоції проявляються в смішних або сумних ситуаціях.

Сміх у сновидінні — часом має більш глибоке коріння, ніж в стані неспання, тому що сон звільняє нас від всяких обмежень і ми реагуємо на події більш відкрито і безпосередньо.

Англійська сонник
Багато і весело сміятися уві сні — до неприємностей і розчарувань, нездійснених надій. Для закоханого це знак, що його любов не зустріне взаємності. Почуття його коханої нестійкі, вона коливається між Вами і кимось ще. Будьте обережні в діях. Стримуйте свою пристрасть, щоб не бути обдуреним.

Сміх у сні — часто знак прийдешнього плачу і печалі.

Сонник закоханих
Якщо ви чуєте в сні, як хтось сміється — це означає, що вас обговорюють.

Якщо сміх добрий — це говорить про те, що до вас відчувають симпатію, а неприємний і злий сміх означає, що вам заздрять і бажають зла.

Езотеричний сонник
Сміються над вами незнайомі люди — в очах оточуючих ви купуєте велику вагу, незважаючи на здавалося б неблагополучну ситуацію.

Ви смієтеся над кимось — чиїсь помилки, негативна ситуація підуть вам на користь. «Не було б щастя, та нещастя допомогло».

Ви смієтеся над ситуацією — несподівано вдало склалися обставини, несподівана радість зло ворогам.

Чути звук сміху — все буде добре, ваші побоювання марні.

Рейтинг статті:
(1 голосів 4,00 середній з 5)

Коментарі