Сни із середи на четвер

Сон є важливою складовою частиною діяльності головного мозку людини. Ми бачимо сни під час відпочинку, нічного або навіть денного, при цьому ті незвичайні і не завжди логічно пов’язані події, образи і дії з сновидінь несуть в собі якийсь потаємний сенс, який може бути ключем до розгадки яких-небудь подій у вашій реальному житті. Від того, наскільки правильно і розумно ви ставитеся до змісту того чи іншого сну, як ви вмієте аналізувати і тлумачити побачений сон, залежить і ваше майбутнє, адже ви самі можете на нього вплинути, попереджаючи низку негативних подій або ж сприяючи настанню позитивних і хороших моментів у вашому житті.

Ви зможете розібратися у своєму сні ще за днями тижня, оскільки даний фактор відіграє важливу роль.

Якщо ви бачите сни з середи на четвер, то вони вважаються пророчими. Чи справді це, правда, чи варто так серйозно сприймати побачені образи у сні, і передчувати настання чогось поганого, а, може, навпаки, самого приємного і хорошого?

Ми бачимо абсолютно різні сни. Одні викликають тривогу, біль, печаль переживання, інші несуть в собі радісні емоції, приємні моменти.

Сни, які насняться вам з середи на четвер, охороняються планетою Юпітер, і в них міститься чимала частка корисної для сплячої людини інформації, яку належить правильно осмислити і використовувати у своєму реальному житті.

Юпітерскіе сни, тобто сни в ніч на четвер, мають найбільший зв’язок з соціальними контактами, громадськими зв’язками, який-небудь активною діяльністю в колективі, в команді. І сенс в них може бути такою:

Вчені відзначають, що з середи на четвер ви часто можете побачити уві сні яскраві і великомасштабні події, які символізують про прийдешньому успіху в роботі, можливості отримання премії, подяки, бонусів або ж суспільного визнання за свої старання і труди;

У сні в ніч на четвер можуть брати участь багато людей, це можуть бути абсолютно незнайомі, або ж самі близькі та рідні люди. Такий момент означає, що людина ставить свою кар’єру і перспективи трудового успіху на друге місце, а йому важливо загальне визнання і схвалення. Такий сон не завжди виправданий, і ви можете не надавати йому особливого значення, йдучи вперед по життю і слідуючи своїм цілям;

Вам може приснитися пересічний сон, через який вам не варто чекати підвищення по службі;

Якщо уві сні ви бачили своїх багатих родичів, значить, незабаром ви отримаєте кермо влади або участь у сімейному бізнесі.

Зрозуміти про пророчою суті сну допомагає інтуїція, адже не даремно шосте відчуття все-таки дано нам природою, і є певним таємним локатором, який допомагає приймати життєві рішення і робити вибір при вчиненні дій.

Нерідко трапляється, що приснився в ніч на четвер сон збувається в неділю. На думку астрологів, суть віщого сну полягає в тому, щоб людина вчасно дізнався про майбутні події, вжив необхідних заходів для їх настання або запобігання, був готовий до майбутніх змін і дійств. Віщий сон — це порада, рекомендація, наставляння на правильний шлях, однак користь він принесе тільки тому, хто зможе його правильно зрозуміти і прийняти до уваги.