Сни з четверга на п’ятницю

Згадка про пророчий сні завжди наштовхує на якусь містичну силу, таємничість, загадковість, істину, сенс якої прагне пізнати кожен, кому приснився дивний сон.

І навіть в народі ходить приказка про те, що приснився з четверга на п’ятницю сон буде віщим, він збудеться. Чи можна достовірно вірити таким снам, покладаючись тільки на повір’я, народжені нашими предками? Ви самі вільні вирішувати, наскільки цей сон значущий для вас, наскільки ви хочете його зрозуміти, наскільки побачене вами уві сні може відповідати реальності — справжньою або майбутньої.

Побачити віщий сон може кожен, але далеко не кожен зможе розпізнати істинний сенс завуальованих образів і символів, що сигналізують про конкретні події, людей або діях. Але раптом саме в цьому сні десь знаходиться ключ до розгадки, до вирішення ваших проблем, які мучать ваші думки?

Сон від Венери
На думку астрологів, покровителем сновидінь, які ви бачите з четверга на п’ятницю, виступає планета Венера, і сон в цю ніч буде для вас пророчим. І це не просто гіпотеза, а науково обгрунтоване твердження, підкріплене результатами досліджень. Всі люди, яким снилися яскраві та насичені сни в ніч на п’ятницю, відзначали, що цей сон був приголомшливим і вражаючим, і він дійсно збувся, перетворився на реальність. І не обов’язково, щоб це відбувалося на наступний день. Можливо, ви будете жити далі, навіть забувши про нього на час, а через місяці або роки згадайте про своє пророчому нічному баченні.

Характерні особливості снів, які сняться з четверга на п’ятницю:
Якщо сон приснився вам до опівночі, він може відразу не збутися. Якщо ваші сновидіння в ніч на п’ятницю відвідали вас в районі 00-03 годин ночі, тоді в найближчі місяці незвичайна і яскрава картинка сновидіння реалізується у вашому житті. Чекайте, що відвідав вас в досвітній час сон, збудеться дуже швидко. Сон може повторюватися кілька ночей поспіль, зверніть на це особливу увагу, оскільки вам належить проаналізувати всі найяскравіші і ефектні події, а також всі відчуття і ваш емоційний стан під час сну. Якщо ви наяву відчуваєте, що події сну якимсь чином перенеслися в реальне життя, то ваш сон дійсно пророчий.

Планеті Венері властива чутливість, що говорить про емоційну сторону сплячої людини. Сон, який приходить з четверга на п’ятницю, дуже тісно переплітається з почуттями і переживаннями людини, що стосуються його особистого життя. У такому сні можуть знайти своє відображення найпотаємніші бажання і пристрасті, найсильніші мотиви і цілі, які визначають ваш світогляд і принципи діяльності.

Якщо уві сні в ніч на п’ятницю ви бачите, як вам дарують велику грошову суму, значить, сон збудеться найближчим часом, а вам обіцяє прожити залишок життя цілком безбідно і щасливо.

Якщо ж у сні ви бачите, як втрачаєте самого дорого і важливого для вас об’єкта, предмета або речі, це сигнал до того, що попереду вас чекають фінансові труднощі, невдачі й проблеми.

Якщо по життю ви йдете з позитивом і оптимізмом, мислите позитивно і перебуваєте в гарному настрої, тоді і більшість ваших снів будуть саме сприятливими. Але це не завжди легко дотримуватися, оскільки до кінця дня в мозку людини знаходиться стільки різних думок, поганих і хороших, що важко захиститися від негативу і не думати про насущні проблеми.

Якщо ви хочете, щоб ваш сон з четверга на п’ятницю, дійсно був приємним і гарним, краще підготуйте свій організм заздалегідь, прийнявши ванну з піною, очистивши свій мозок від накопиченого за день негативу.