Сни з п’ятниці на суботу

Напередодні вихідного дня ви можете дозволити собі поспати довше, вам вже не потрібно слухати настирливий дзвін будильника або сторонні звуки, не потрібно думати про те, що пора вставати і пора на роботу, а можна ще трохи розслабитися і дати волю своєму мозку пофантазувати, подивитися нові красиві і яскраві сни.

Крім того, коли немає відволікаючих і сторонніх чинників, вам простіше буде запам’ятати свій сон, і якщо сновидіння приходить до вас в досвітню пору, ймовірність його втілення в реальність набагато вище, ніж того, що ви бачите в опівнічне час.

Сни з п’ятниці на суботу перебувають у владі і вплив планети Сатурн, яка вважається однією з найбільш віддалених від Сонця. Сатурн протегує удачі, долі та фортуні. Сни, які ви бачите в ніч на суботу, символізуватимуть деякі ваші життєві принципи і рішення, підказувати, від чого варто відмовитися, ніж знехтувати, а на що звернути увагу.

Космічні помисли і сигнали дозволяють в завуальованому вигляді дізнатися про найближчі майбутні події і плани, які, можливо, визначене самою долею. Сни відіграють чималу роль у житті людини, даючи підказки і символи, знаки і сигнали, щоб ви змогли розібратися в собі і в конкретних аспектах свого життя. Крім того, особливої ​​уваги стоять сни з п’ятниці на суботу, які можуть багато про що розповісти і розповісти, головне — правильно вловлювати і сприймати ці знаки.

А взагалі вплив планет вагомо і значно в даному випадку, адже взяти, приміром, нашу планету і її супутник. Якби не було Місяця, Земля оберталася б з дуже-дуже малою швидкістю, через що на одній півкулі завжди би стояв день, а на іншому — ніч.

Що символізують сни в ніч на суботу
Те, що ви побачили віщий сон, або ж думаєте, що він такий, це півсправи. Ви повинні правильно розтлумачити і зрозуміти його, знайти ті ключові образи і зачіпки, які і будуть для вас тими знаками і підказками у вирішенні певних ситуації або при здійсненні вибору.

Субота несе з собою доленосні події, і не завжди вони сприятливі, адже це можуть бути і негативні дійства.

Як розпізнати поганий і хороший суботній сон:
Якщо ваш сон з п’ятниці на суботу був барвистим і приємним, значить, всі неприємності і проблеми обійдуть вас стороною, а ви зможете безперешкодно досягти поставлених цілей і реалізувати всі намічені завдання;

Якщо сон, який відвідав вас в ніч на суботу, залишив неприємні і навіть погані відчуття, наповнив ваші думки і душу негативом, вам слід очікувати в найближчому майбутньому тільки гіршого. Хоча це можуть бути самі дріб’язкові і незначні неприємності, не більше того.

Суботній сон багато в чому пов’язаний з нашими недавно пережитими подіями, вчиненими вчинками і дійствами самого «свіжого» минулого. І не варто наговорювати на вашу нічну «казку» і інтерпретувати її тільки в поганому ракурсі, навіть якщо ви побачили нічний кошмар. Почніть аналіз зі своїх дій і думок, зв’яжіть це з картинами й образами, які ви бачите в сні, і тоді ви зможете зрозуміти, чим викликаний той чи інший сюжет вашого сновидіння.

Суботній сон не рідко виступає в ролі застереження, а якщо вже вам наснився кошмар, тоді говоріть про нього вранці і вдень якомога більшій кількості людей. Так ви розвіє весь негатив по світу, не даючи дурному вплинути на вас.