Сніданок. До чого сниться Сніданок

Якщо Вам сниться, що Ви їсте на сніданок свіже молоко, яйця і стиглі фрукти — наяву Вас очікують поспішні, але приємні зміни.

Якщо ж Ви снідаєте на самоті — в реальному житті Ви потрапите в мережі, розставлені ворогами.

Сон, в якому Ви снідаєте в приємній компанії — принесе Вам багато добра. Ваше самотність незабаром закінчиться і Ви з’єднайтесь з тим, кого так довго чекали.

Готувати сніданок означає для жінки — що вона зуміє домогтися бажаного без праці; чоловікові цей сон передвіщає зміни або вимушену розлуку з близькими.

Зіпсувати сніданок — свідчить про те, що Ваша ініціатива буде затребувана і оцінена по заслугах.

Спізнюватися через сніданку — до майбутнього рішенням раптово виникаючих проблем, джерелом яких будуть інші.

Снідати дуже пізно або, навпаки, дуже рано — означає, що Ви не в силах подолати свої погані звички, що Ваше життя входить в колію, з якої Ви не виберетеся самостійно.

Сонник від А до Я
Бачити сон, в якому ви снідаєте — передвіщає успіх, особливо для людей інтелектуального складу та розумової праці. Якщо сніданок рясний і гарячий — наяву вас чекають сприятливі зміни і радісні події.

Якщо ви їсте тільки холодні страви або продукти — то радість насупиться деякими прикрими дрібницями. Те ж віщує і сон, в якому ви снідаєте на самоті. Зате якщо з вами хтось розділяє трапезу — це знак сприяння у всьому.

Сонник XXI століття
Снідати уві сні — до майбутнього знайомству, яке змінить ваше життя.

Для жінок такий сон — передвіщає зустріч з майбутнім чоловіком або коханцем.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі