Сніг. До чого сниться Сніг

Якщо вам сниться сон, в якому ви їсте сніг — це означає, що ви розчаруєтеся як в своєму обранцеві, так і в любові взагалі. Дівчина, якій сниться, що вона їде по снігу в санях — наяву буде боротися за любов свого обранця.

Дивитися на падаючий сніг через скло — знак сварки з коханою (коханим).

Сонник Езопа
Сніг — означає раптовість або обман. Це пов’язано з природою явища: в народі сніг сприймався як несподіванка, порівняння з цукром минає з зовнішнього вигляду снігу і недоступності цукру простому народу.

Намагатися розібрати що за вікном: сніг або дощ — ви прагнете робити життя по своїм законом, хоча усвідомлюєте, що неминучість сильніше вас.

Бачити у сні абсолютно рівне полотно снігу без будь-яких слідів — вам не вдасться з’ясувати те, що викликає інтерес, тому що в цій справі все проти вас; покладайтеся на інтуїцію, бо підказок не буде.

Бачити у сні, що в цукорниці лежить сніг — до несподіваного підступу з боку близьких.

Бачити у сні, що в літній день пішов рясний сніг з великими пухнастими сніжинками — вам належить приємно здивуватися; чекайте сюрпризу; життя повернеться до вас в несподіваному ракурсі; ви не підозрюєте про перспективи, але вони незабаром відкриються в найнесподіваніший момент.

Вам пропонують купити сніг, який випадав два роки тому — ви станете предметом уваги людини, в якому ви сильно потребували деякий час тому, але не отримали від нього підтримки і не дочекалися відповіді на прохання.

Бачити, як людина замітає на снігу сліди — до підозр, неспокою, нервового стану і небажанню спілкуватися зі старими знайомими.

Бачити зайця, який плутає сліди на снігу — до обмірковування складного, скрутного і досить дражливого питання, який можна буде вирішити тільки набравшись сміливості.

У сні ліпити снігову фігуру — вам не вистачає часу, щоб реалізувати бажання займатися хобі; вам здається, що ви займаєтеся не своєю справою.

Грати в сніжки — вам належить близьке спілкування з дітьми, з друзями дитинства; доведеться пригадати навички, якими ви давно не користувалися.

Розтоплювати сніг — належить докласти багато зусиль, щоб домогтися бажаного результату; не сподівайтеся на швидкий успіх; легкий прибуток.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Білий сніг у сні, якщо він легкий і чистий — передвіщає вам спокій і умиротворення. Особливо добре бачити залитий сонцем сніжний пейзаж.

У той же час, холодний і колючий сніг — знак розчарування. Такі сни часто віщують сварку з близькими людьми.

Сильний снігопад у сні — означає, що наяву ви допустили якийсь недогляд, і неприємності можуть виявитися несподіваними для вас.

Брудний сніг — підказує, що зайва холодність у відносинах або зарозумілість можуть стати причиною серйозного конфлікту, який негативно відіб’ється на вашому становищі.

Снігові вершини високих гір — знак непомірних амбіцій і надмірної гордості. Можливо, ваша енергія і дозволить вам добитися високого становища, але щастя це вам не принесе.

Тане сніг — вірний знак закінчення неприємностей. Після такого сну вам впору чекати поліпшень.

Сонник для всієї родини
Бачити у сні сніг — благополучне життя, в якій немає місця великим тривогам і небезпекам.

Якщо уві сні ви бачите, що сніг падає великими пластівцями — це знак того, що ви зможете помиритися з коханою.

Якщо ж ви бачите в сні, що сніг йде щільною стіною — наяву ви зможете уникнути фінансових труднощів.

Якщо ж у сні ви дивитеся на засніжені вершини — ваші бажання штовхають вас до дій.

Якщо ж вам сниться, що ви піднімаєтеся на снігову вершину — це знак того, що вас чекає успіх.

Якщо вам сниться, що ви граєте в сніжки — наяву вам належить веселе застілля, приємне проведення часу з цікавими людьми.

Якщо ж вам сниться, що ви йдете проти снігу — наяву вам належить тяжба, але благополучний результат справи вам забезпечений.

Бачити у сні сніг — до сміху.

Якщо потрапити в снігопад — буде багато веселощів. У житті очікує «хороша» смуга, все вам буде вдаватися, все вийде.

Бачити кучугури снігу — до змін на краще.

Якщо ви побачили уві сні, як падають окремі сніжинки — вас чекає приємне проведення часу з коханою людиною, а якщо ви заміжня, то благополуччя в сімейному житті.

Якщо сніг летить і іскриться — багато веселощів буде на якомусь домашньому святі.

Якщо бачити сніг, що покриває рівною пеленою великий простір — це означає, що тривалий час вас не будуть турбувати жодні проблеми і неприємності.

А бачити уві сні тане сніг — означає, що перш ніж приступити до здійснення своїх планів, слід привести в порядок свої думки і почуття.

Якщо ж сніг буде брудний — настрій вам зіпсують плітки.

Якщо бачити брудний сніг у сні з середи на четвер — хтось навмисно розпускає брудні плітки, щоб перешкодити вашому просуванню по службі.

Якщо ж такий сніг присниться з суботи на неділю — буде обвинувачено хтось із найближчих родичів.

Відчувати у сні дотик снігу — пережити захоплюючу любовну пригоду.

Якщо ж бачити у сні то сніг, то дощ — значить належить разом з хорошими новинами дізнатися і погані.

Якщо спочатку бачити сніг, а потім дощ — радість зміниться сумом.

Змітати уві сні сніг рукою — попередження про те, що ваші проблеми залежать тільки від вас. Ви щось робите неправильно і тому ваше життя може змінитися в гіршу сторону.

Сонник Хассе
Сніг бачити — зміна в житті; бродити по снігу — потрапиш в біду; падаючий — перешкоди; впасти в сніг — труднощі у справах; тающий — хороші види; у великих кучугурах — щастя.

Сонник від А до Я
Бачити у сні рясний снігопад — настають великі зміни у вашій кар’єрі. Колючий сніг з сильним вітром — передвіщає перешкоди в коханні. Сніг, який завдав величезні замети — на щастя і успішному ходу справ.

Ходити по щойно випав перший сніжку — означає легкість, з якою здолаєте всі перешкоди. Насилу пробиратися через глибокий сніг, провалюючись в нього по пояс — віщує біду з друзями. Впасти в сніг — до несподіваних ускладнень.

Бачити занесені снігом безкраї поля — говорить про вашому прагненні поставити себе вище свого оточення, чого б вам це не коштувало.

Сніг, опушено дерева в безмовному зимовому лісі — до неув’язка в новому проекті через недостатню фінансову опрацювання.

Ходити по снігу на лижах — вас чекає весела вилазка за місто з шашликами на багатті і т. Д.

Талий весняний сніг, покриті підмерзлою, немов скляній кіркою льоду ніздрюваті замети — такий сон означає, що ваші побоювання безпідставні і все обернеться як не можна більш вдало. Сніг, що пливе на крижинах по річці — пропустіть своє щастя через непомірну гордині і користолюбства.

Катати дітей на санках по утрамбованому сніжному насту — до везінню у всьому, по мокрій сніговій рідині — належить захищати свої інтереси у впертій боротьбі з сильним противником. Брудний сніг — знак, що передвіщає сімейні негаразди, посилені грошовими проблемами.

Ліпити уві сні снігову бабу — ваше честолюбство буде ущемлені, будувати снігову фортецю — до змінного успіху в боротьбі за владу або розділ сфер впливу. Грати в сніжки — невдячні діти доставлять безліч турбот і неприємностей.

Бачити сніг, що падає серед літа — передвістя несподіваних подій, через які всі плани полетять шкереберть.

Англійська сонник
Бачити у сні землю, покриту снігом — знак благополуччя: Ви збережете незаплямовану репутацію, незважаючи на спроби ворогів очорнити Вас.

Прогулянка уві сні по снігу зі своєї судженої — означає, що Ваша обраниця обдарує Вас добром і ласкою. Хороший сон, побачити, що Вас застиг сніговий буран і налякав Вас. Це означає, що доля приготувала Вам нелегке випробування, але Ви прекрасно впораєтеся з усім і здолаєте негаразди.

Езотеричний сонник
Сніг білий, чистий — до лікарні, потрапите через хворобу в стаціонар, якщо в сні присутні інші люди, то чиясь хвороба торкнеться вас опосередковано.

Сірий, брудний, що тане — до одужання від дрібних захворювань: алергії, застуди, вивиху.

Грати в сніжки, будувати зі снігу — легеневі захворювання, застуда, ангіна.

Снігопад — печаль, хвороба близьких.

Сонник Цветкова
Сніг — любовне побачення; йти по снігу — приємне здивування; білий, білизна сніжна — багатство, благополуччя; пурга — важкі справи з несподіваним завершенням; на горах сніг — хороші вести; на деревах — вигоди; митися снігом, тертися — виконання всіх бажань.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі