Собака. До чого сниться Собака

Якщо вам присниться злий собака — чекайте невдач і підступних вчинків ваших противників.

Ласкава собака — обіцяє удачу і вірних друзів.

Якщо уві сні ви — господар породистого пса. Ви зумієте сколотити собі солідний статок.

Якщо шукач йде по сліду за вами — сон застерігає вас проти спокус, які можуть стати згубними для вас.

Якщо собака вкусить вас — не чекайте світу найближчим часом ні у відносинах з діловими партнерами, ні з дружиною.

Худі й брудні собаки — означають прийдешні невдачі або хворобу.

Якщо ви чуєте гавкіт собак — вас чекають погані вісті.

Мисливська собака у вашому будинку — передвіщає сприятливі обставини в справах.

Гарненькі собачки вишуканої породи — обіцянка дівчині, легковажного чепуристого шанувальника.

Якщо уві сні ви налякані зустріччю з великим псом — вашим долею буде опір всьому оточенню, прагнення піднятися над вульгарністю і посередністю. Жінкам цей сон — обіцяє вельми гідного чоловіка.

Ревіння собак у вас за спиною — знак того, що до ваших заповітних інтересам підбирається якийсь інтриган. Іноді цей сон передвіщає ваше поразки, але, завжди він є спонуканням до активного опору. Несподівано кидаються один на одного кіт і пес обіцяють вам невдачу в сердечних справах.

Білий пес, що дружелюбно кружляє навколо вас — передвіщає величезну удачу в справах і любові.

Багатоголовий пес — попереджає вас, щоб ви не захоплювалися багатьма справами відразу: це обертається суєтою.

Переслідує вас скажений собака — попередження до мобілізації всіх сил характеру, щоб устояти в боротьбі. Хороший сон — в якому ви проганяєте або вбиваєте її.

Гуляти з собакою, особливо з породистої, і бачити, як вона вбиває змію — обидва сюжету ці надзвичайно сприятливі.

Сонник Ванги
Побачити в сні бездомну собаку — поганий знак. Такий сон є попередженням про те, що ваш друг в даний час знаходиться в дуже скрутному становищі. Він не звертається до вас за допомогою лише тому, що не хоче обтяжувати вас своїми проблемами.

Якщо вам приснилася абсолютно біла собака — в реальному житті ви завжди можете розраховувати на допомогу свого близького друга. Іноді цей сон пророкує зустріч зі старим другом, з яким ви не бачилися вже багато років.

Якщо ж ви побачили уві сні чорну собаку — наяву вам належить гірке розчарування в людині, якого ви довгий час вважали своїм другом. У важку хвилину він не тільки відвернеться від вас, але й використовує ваші таємниці для того, щоб всенародно опорочити ваше добре ім’я.

Побачити в сні собаку гігантських розмірів — свідчення того, що в майбутньому вам належить знайомство з людиною, яка згодом стане вашим великим другом. Іноді такий сон пророкує підтримку свого старого друга.

Годувати уві сні собаку — знак того, що в реальному житті на вас можна покластися. Ви самостійний і серйозна людина, а тому навколишні поважають і люблять вас.

Якщо вам приснився поранений або убитий собака — такий сон є поганою ознакою. Незабаром ви отримаєте дуже погану звістку про смертельну хворобу або навіть смерть свого дуже хорошого друга.

Якщо уві сні вас захищає собака — наяву ви перебуваєте під заступництвом вищих сил. Вам нічого боятися, тому що вас захищають ангели-охоронці, які стежать за всіма вашими помислами і діями з небес.

Якщо ж на вас нападає собака — такий сон говорить про те, що в реальному житті вам належить швидка зустріч з чорними силами. Слуги Сатани постараються зробити ваше життя нестерпним, заподіюючи вам одне нещастя за іншим.

Якщо ви відобразіть напад собаки — значить, вам вдасться протистояти силам зла, але це станеться лише в тому випадку, якщо ви звернетеся за допомогою до Бога.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Всупереч розхожій думці, собака уві сні — аж ніяк не завжди означає одного. Перш за все, в образі собаки відображаються ваші взаємини з людьми і навколишнім світом.

Бачити у сні красивого, спокійного пса — означає, що ваше вміння ладити з людьми може здорово допомогти вам у житті. Такі сни дійсно обіцяють вам хороших друзів і повага оточуючих, якщо, звичайно, ви будете тримати себе в рамках.

Бути господарем великого породистого пса — знак вашої впевненості в собі і великого успіху в справах.

Маленькі нешкідливі собачонки уві сні — віщують ні до чого не зобов’язує спілкування в колі друзів і знайомих.

Агресивна, злий собака — це попередження. Зазвичай такі сни говорять про нестриманості вашого характеру, яка може стати причиною небезпечного конфлікту. Чим страшніше виглядає собака, тим серйозніше обіцяє бути конфлікт.

Бачити у своєму сновидінні пса, кидається на кішку — передвіщає, що якісь інтриги можуть стати причиною вашого обурення.

Шукач уві сні — закликає вас бути уважнішими. Можливо, наяву ви близькі до того, щоб знайти цікаве рішення якогось важкого питання.

Сонник Хассе
Собаку бачити — познайомишся з хорошими людьми; грати з собакою — радість; піддатися нападу — небезпека; бути укушеним — сварка через гроші; втікаючу — важка хвороба; на полюванні — працьовитість принесе тобі плоди; втекла — тривога; почути гавкіт — велика неприємність; гризуться — сімейна сварка; взяти собаку на ланцюг — будеш мати ворогів; чорну — зрада через друзів; білу — приємне знайомство; мисливську — чекають тебе милі переживання.

Сонник від А до Я
Якщо уві сні ви заводите собі собаку — це віщує розбіжність з чоловіком в реальному житті. Бачити цуценя, що залишає за собою калюжки по всій квартирі — звалити на себе зайві турботи, за що вам навіть спасибі не скажуть. Грати з собакою — наяву випробуєте душевну радість.

Дресирувати собаку — зумієте захистити себе в екстремальній ситуації, вигулювати — до благополучного результату довгих ходінь по численних інстанціях.

Тікати від нападаючої на вас величезною злісної собаки — наяву вас підстерігає прихована небезпека. Укусив вас скажена собака — понесете збитки, поступово недалекоглядно.

Стрибаюча навколо вас і гавкати, як моська на слона, безпородна шавка зростанням з кішку — пропустите повз вух єхидне зауваження недружелюбно налаштованого до вас людини, чим викличете ще більше його роздратування. Підібгав хвоста тікає від вас собака — передвістя хвороби.

Бачити собаку на ланцюгу у буди — наживете собі ворогів і заздрісників. Мисливські собаки — означають успіх, досягнутий працьовитістю і відданістю своїй ідеї; сторожові — будьте обережні у виборі друзів; кімнатні декоративні собаки — до сімейних сварок; білого кольору — заведете нове знайомство або нареченого; чорні собаки — обман і зрада.

Болонка уві сні — передвіщає допомогу друзів у важкій ситуації, хорт — до зміни роботи або місця проживання, бульдог — досягнете успіху, подолавши омани. Гонча собака — передвіщає образу від ворога, дог — до зустрічі з добрими старими знайомими, мопс — не оберете клопоту по будинку, вівчарка — поспішіть на захист дорогих вам людей, пудель — знайдете захист у могутнього покровителя, шпіц — знайдете вірного і відданого друга.

Сонник XXI століття
Бачити у сні собаку — до виграшу, грати у сні з собакою — до втрат, збитків, прив’язувати на ланцюг — до перемоги над ворогом, чути собачий гавкіт — до небезпеки, пліткам.

Біла собака сниться до щастя, чорна собака — до зради друзів.

Бачити, що собака уві сні порвала дівчині спідницю — до заміжжя.

Бачити у сні веселого резвящегося цуценя — до нового друга.

Бути уві сні кінологом — попередження: ви, можливо, йдете неправильним шляхом, а тому краще зупинитися і ще раз переглянути свої принципи і ставлення до життя.

Звернутися до кінолога за допомогою — означає, що на когось намагаються перекласти відповідальність за вашу помилку.

Гладити уві сні кімнатну болонку — до сварки або неприємної розмови з дорогим для вас людиною.

Побачити в сні дога — до нового знайомству, яке в подальшому переросте в міцну дружбу.

Захищатися уві сні від нападаючої на вас вівчарки або відганяти її — означає, що ви можете незабаром здійснити безглузду помилку або відмовитися від допомоги, яка насправді виявилася б вам дуже потрібною.

Побачити в сні зграю мисливських собак — попередження: хтось поширює про вас плітки або плете інтриги.

Чути в сні віддалений гавкіт — попередження про небезпеку, про яку ви ще не підозрюєте, бачити уві сні зграю гавкаючих собак — застереження про те, що поруч з вами є людина, яка намагається нашкодити вам.

Бачити у сні собачий намордник або собаку в наморднику — до необхідності вжити заходів обережності проти ваших ворогів.

Англійська сонник
Якщо уві сні до Вас лащиться собака — це означає, що Ви зустрінете вірних друзів.

Якщо ж собака уві сні вкусила Вас — значить вас зрадить давній друг. Сварку з друзями, розрив з коханою людиною віщує сон, в якому на Вас гавкає собака. Ці недавно близькі й дорогі Вам люди почнуть в незрозумілому озлобленні шкодити Вам, але всі їх зусилля будуть марними.

Якщо ж у сні за Вами по п’ятах слід собака — це передвіщає Вам якісь неприємності в справах і серцеві засмучення.

Сонник Цветкова
Собака — друг, гавкає — вести про перемогу; нападає — друг захистить; б’ються — сварка; велика — старший друг або з високим становищем; кусає — образа на одного.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі