Собор. До чого сниться Собор

Бачити у сні кафедральний собор з куполами, високо здіймаються в небо — означає, що ваше наполегливе прагнення до недосяжного в поєднанні з підозрілістю принесуть вам суцільні засмучення як в духовному, так і в фізичному плані.

Якщо ви увійшли в собор — ви багато чого досягнете в житті, вас будуть оточувати дуже освічені і мудрі люди.

Англійська сонник
Ви можете сміливо вирушати в будь-яку подорож після того, як побачите себе у сні в кафедральному соборі. У Вас достатньо коштів, щоб дозволити собі помилуватися старовиною і красою далеких країн.

Сімейні люди після такого сну — можуть не хвилюватися за майбутнє своїх дітей, вони не обдурять їх найсміливіших сподівань, а дехто з них отримає високий духовний сан.

Езотеричний сонник
Собор бачити зовні, перебувати поруч — всі події, які відбуваються в суспільстві, будуть безпосередньо зачіпати ваші інтереси. Негативні явища принесуть вам неприємності (якщо собор красивий і багатий): позитивні явища удачу, благополуччя (якщо собор бідний, напівзруйнований).

Бути всередині одному — вам доведеться опинитися в становищі ізгоя, укладеного; з групою людей вам, можливо, доведеться стати вимушенимпереселенцем, полоненим.

Сонник Міллера
Бачити у сні величезний кафедральний собор з куполами, високо здіймаються в небо, означає, що Ваша ревнива натура і нещасне прагнення до недосяжного як в духовному, так і в фізичному відношенні принесуть Вам одні засмучення. Але якщо Ви входите в собор, то Ви досягнете багато чого в житті і у Вашому оточенні будуть мудрі й учені люди.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі