Сокіл. До чого сниться Сокіл

Побачити сокола в сні — передвіщає вам гнів заздрісників, чиє роздратування буде викликано вашим достатком і гідним способом життя. Жінці цей сон — передвіщає виникнення наклепу навколо її імені.

Сонник закоханих
Якщо вам наснився сокіл — це сон-застереження: остерігайтеся наклепу заздрісників! Через злих людей ви можете втратити любов і щастя.

Жіночий сонник
Сокіл уві сні — передвіщає сплеск люті заздрісників з приводу добробуту і гідного способу життя вашої родини. Жінці після такого сну — слід побоюватися пліток і безсовісною наклепу.

Англійська сонник
Сокіл — це дуже поганий сон. Поруч з Вами недоброзичливець, повний заздрості. Це дуже близька Вам людина, здатна боляче ранити Вас словами; остерігайтеся його і знайте, що він не буде діяти відкрито. А може бути. Вас чекає лицемірство того, кому Ви вірите і кого беззавітно любите? Загалом, хтось хоче обікрасти Вас.

Езотеричний сонник
Сокіл — ви мрієте про духовне зльоті, але вважаєте, що вам заважають вороги і обставини. Проте боротьба це не метод духовного сходження та звільнення.

Летючий сокіл — ви намітили жертву своєї неприязні, але перемога буде примарною, тільки у вашій уяві. Конфронтація загальмує духовне зростання.

Мертвий сокіл — смуток, депресія, викликана тим, що ви загрузли в псевдодуховних проблемах.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі