Солома. До чого сниться Солома

Зв’язка соломи уві сні — пророкує вам погіршення стану здоров’я або невдале завершення важливої ​​ділової зустрічі.

Якщо вам просто сниться солома — сон передвіщає безплідні починання, які до того ж принесуть вам багато тривог.

Якщо купи соломи сняться жінкам — сон застерігає проти марно витраченого часу на плітки, даремні заняття. До того ж такий сон передвіщає та загрозу вашій репутації.

Палаюча скирта соломи — обіцяє настання часу успішних звершень та благополуччя.

Якщо уві сні ви згодовуєте солому худобі — це означає, що ви зумієте забезпечити прожиток тим, хто залежить від вас.

Якщо ви криєте дах соломою або вам сниться, що ваша крита соломою дах продірявився — вам загрожує неблагополуччя, яке ви зумієте відвести своїм розумним поведінкою.

Сонник закоханих
Якщо жінці приснилася солома — це означає, що вона даремно витрачає свій час на плітки і пересуди. Можливо, лише знайшовши собі заняття до душі, вона зможе уникнути самотності.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Солома уві сні — це символ фальші і марних очікувань.

Бачити який-небудь предмет зробленим з соломи — знак того, що наяву ви маєте про цей предмет абсолютно помилкове уявлення.

Солом’яний дах уві сні — підказує, що ви не застраховані від неприємностей. Схоже, справа, яка представляється вам надійним, на ділі не є таким.

Скирда або зв’язка соломи — знак безплідного починання і марних надій на співпрацю з партнерами.

У той же час, бачити уві сні яскраве полум’я, що пожирає солому — передвіщає вам приплив енергії у вирішенні якогось питання. Можливо, найближчим часом ваш трудовий ентузіазм приведе вас до великого успіху.

Сонник Хассе
Солом’яний капелюх — тобі пощастить.

Солома, бачити її — зустрінеш труднощі; молотити порожню — марна справа; палаючу — не муч себе даремно; літаючу в повітрі — хрещення дитини; спати на ній — злидні.

Сонник від А до Я
Пити в сні коктейль через соломинку — передвіщає утруднення в справах. Лежати на солом’яній сіннику — до бідності і пошукам роботи. Одягати уві сні солом’яний капелюх — пощастить у дрібницях, бачити різні вироби або інкрустацію з соломки — відновіть колишнє знайомство. Макова соломка — ваш душевний розлад прийме загрозливий характер.

Бачити свіжоскошену солому на полі — до зірвати захід через неявку більшості, згрібати її — займетеся порожнім справою, яка тільки відніме у вас багато часу, але не принесе практичного результату. Укладати солому в копицю або стіг або скиртувати — передвіщає настирливого залицяльника.

В’язати солому в снопи — на вас напишуть кляузу, анонімку або мерзенний донос. Тягати на собі оберемки соломи — легка робота, яка дає до того ж багато вільного часу. Різати чи сікти солому — до важкого випробування на силу і витривалість.

Зариватися в скирту або стіг соломи зі своїм коханим і не втрачати там часу дарма — ваше підозра про вагітність виправдається.

Палаюча солома — говорить про те, щоб ви не мучилися гамлетівським питання, а вирішили проблему розрубанням гордієвого вузла.

Бачити древню хату або комору з дахом, критої соломою — до ностальгічних спогадів.

Англійська сонник
Солома — цей сон говорить про те, що задумані Вами інтриги погано підготовлені і Ваші наміри будуть розкриті раніше, ніж Ви того очікуєте. Крім того, людина, в якого Ви закохані, незважаючи на всі свої амбіції, виявиться на ділі порожнім і нікчемним.

Езотеричний сонник
Солома — підстилка вам потрібен відпочинок.

Дах з соломи — у вас ненадійна домашня обстановка, нестабільність в сім’ї.

Бачити купу, збирати нестабільний дохід — тимчасове благополуччя, яке може в будь-який момент закінчитися.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі