Сонце. До чого сниться Сонце

Бачити яскравий схід сонця в сні — означає, що вас чекають радість і успіх у всьому.

Сонце в зеніті — означає, що честолюбство ваше повністю задоволено, а можливості безмежні.

Побачений у сні сонячний захід — свідчить про те, що ваше благополуччя минуло свій пік і ви більше пильно повинні ставитися до всього.

Якщо уві сні ви побачите сонце, що світить крізь хмари — значить, турботи і труднощі позаду, а вас чекає удача.

Якщо сонце таємниче прикрите хмарами і лише зрідка з’являється через них — значить, наближаються неспокійні часи; але вони скоро пройдуть, принісши поліпшення в вашу ділову й особисте життя.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Ясне сонце уві сні — знак вашої удачі і радості.

Бачити, як воно сходить над горизонтом — передвіщає вам початок нового світлого періоду вашого життя.

Бачити сонце в зеніті — означає, що в якійсь справі ви майже досягли всього, що могли, і вам пора пожинати плоди своїх праць.

Захід сонця — передвіщає важкий період, але разом з тим цей сон закликає вас не втрачати надію і віру в те, що рано чи пізно труднощі залишаться позаду.

Бачити у сні сонце за хмарами — це підказка, що говорить, що вашому успіху заважають ваші ж негативні почуття або різного роду конфлікти. Спробуйте дивитися на життя світлішим і не давати начальству приводу для гніву і тоді удача, безсумнівно, посміхнеться вам.

Якщо ж сонце уві сні занадто спекотне і висушує землю гарячими променями, погрожуючи перетворити її в пустелю — такий сон вірна ознака того, що якась ваша пристрасть або надмірні амбіції висушують ваші сили, позбавляючи вас надії на успіх. Такий сон закликає до поміркованості.

Сонник для всієї родини
Якщо ви бачили сонце на чистому безхмарному небосхилі — вам належить світла, спокійне життя, навіть якщо до цього моменту вам дошкуляли нескінченні проблеми.

Якщо ж вам приснилося сонце, проглядає крізь часті хмари — для того щоб ваше життя налагодилося, вам треба вжити рішучих заходів і не чекати, поки все владнається само собою. Важливий і колір сонця: жовте сонце говорить про те, що проблеми відступлять надовго.

Якщо сонце червонуватого або, що гірше, червоного кольору — насолоджуватися спокоєм вам судилося лише день-два.

Плями на сонці — сумніви в своїй здатності приймати правильні рішення.

Яскраве сонячне світло — радість.

Сяючий сонячне світло після дощу — можливість налагодити стосунки з керівництвом.

Схід сонця — те, що ви задумали, ви зможете здійснити.

Сонник Хассе
Сонце яскраво — успіх у справах; призахідне, красиве — поворот у житті на краще; висхідний — хороші новини поштою; криваве — отримаєш розплату; затемнене — погане стан справ.

Сонник від А до Я
Сон, в якому ви бачите схід сонця — передвіщає лист радісного змісту. Сонячний полудень — говорить у вашому сні про те, що ви задоволені досягнутим становищем, а на більше у вас все одно вже не вистачило б сил. Захід сонця — передвіщає значне поліпшення справ, якщо ви приймете зустрічні умови ділових партнерів.

Яскраве сонце в безхмарному небі — знак миру в сім’ї і гармонії в подружніх стосунках. Сховавшись за суцільними хмарами сонце — передвістя загрози, якою ви протиставите хитромудрість і винахідливість.

Пробивається крізь хмари сонце — говорить про те, що головні труднощі залишилися позаду і ви виходите на фінішну пряму свого успіху.

Сліпий дощ, шпарящій при веселому сонці — передвіщає везіння і виграш в лотерею. Багряне передзахідне сонце — знак суворої помсти. Град в сонячний день — обіцяє глум долі, від якої ви прийдете в стан шоку.

Засмагати на сонці — сон, що передвіщає хворобу і самотність. Одягати сонцезахисні окуляри — не слухайте дурних порад, які можуть лише збити вас з пантелику.

Брати з собою на пляж річний парасольку від сонця — наяву дозволите спокусити себе, в чому пізніше розкаєтеся.

Ховатися від сонця в тінь — уникнете важкої роботи, а разом з тим пропустіть випадок поправити своє матеріальне становище.

Бачити у сні сонячне затемнення — передвіщає тимчасові невдачі в справах і охолодження в любові, яка через деякий час спалахне з новою силою.

Сонник XXI століття
Якщо уві сні ви бачите захід сонця — значить, наяву ви зможете отримати все, чого бажаєте, домогтися блискучих результатів на роботі або в навчанні.

Засмагати уві сні під гірським сонцем — означає, що у вас є бажання по-іншому подивитися на події навколо.

Побачити сонце уві сні, особливо його схід — хороший знак.

Сонце у сні символізує славу і любов, вкрите хмаркою — матеріальний достаток, печеня, яскраво висвітлює кімнату — виграш, придбання стану.

Затемнення сонця — сниться до стихійних лих, війни, мору.

Сонце і воду одночасно бачити — щасливий сон, до повного успіху у всіх справах.

Англійська сонник
Бачити у сні сонце — до успіхів: Ви розбагатієте або щасливо полюбите.

Бачити у сні схід сонця — до добрих вістям, а візит — до поганим або до збитків для торговців.

Бачити сонце, сховане за хмарами — знак нещасть і великих змін у Вашій долі.

Сонник Цветкова
Сонце — слава, любов; оповиті проходить хмаркою — грошові часи попереду; бачити сонце завжди добре, все худе уві сні послаблюється.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі