Сонник Літати. До чого сниться Літати

Літати уві сні, якщо політ дається вам легко і вільно — це вірний знак того, що доля дбає про вас і сама відкриває вам потрібну дорогу. Бути може, не всі ваші бажання збудуться, але зате ваше життя обіцяє бути насиченою та цікавою.

У той же час, якщо політ у сні вимагає яких-небудь зусиль або ви просто боїтеся, як б не впасти — такий сон є ознакою нездійсненних надій і безплідних мрій.

Сонник Хассе
Літати на далеку відстань — любовні переживання; впасти — неприємність; на крилах літати — щастя; в небесах для здорових — щастя, для хворих — смерть.

Сонник від А до Я
Якщо уві сні ви воспаряет вгору, немов птах — це в реальності принесе вам виконання надії, успіх у справах і любові. Якщо ж, навпаки, з небес плануєте на землю — станете причиною і в той же час жертвою сімейної сварки.

Летіти по повітрю низько над землею — передвіщає далеку дорогу.

Якщо уві сні ви летите далеко-далеко і досить тривалий час — наяву вам забезпечені любовні переживання, тобто радість упереміж зі сльозами.

Якщо вам сниться, що ви летите по небу в оточенні химерних ликів і фантастичних тварин, дивуючись цьому — все горе, що накопичилося у вашій душі, розтане, як дим.

Бачити у сні літаючими інших людей — до неприємностей.

Летіти на літаку — віщує щастя в особистому житті, на вертольоті — потрапите в аварію, на дирижаблі — зробите відважний вчинок, на повітряній кулі — випробуєте жаль з приводу втраченої можливості, на дельтаплані — весело проведете час.

Бачити у сні летять голубів — означає, що незабаром отримаєте звістку від одного, про те, що той потрапив у неприємну ситуацію.

Літаючі уві сні жайворонки — означають високі цілі, досягнувши яких, ви позбудетеся від егоїзму і розвинете в собі добрі якості як душі, так і розуму.

Якщо жайворонок, літаючи навколо, падає на вас — удача повернеться до вас обличчям.

Бачити у сні політ журавлів — передвіщає похмурі перспективи в комерційних справах.

Якщо летять журавлі опускаються на землю — це віщує наяву незвичайні події.

Бачити у сні летить індика — передвіщає вам успіх і популярність, що трапиться в самий найближчий час.

Якщо бачите ширяючого високо в піднебессі орла — в реальному житті це віщує вам відчайдушну боротьбу за реалізацію своїх цілей та ідеалів, що рано чи пізно призведе до бажаного успіху.

Відлітаючий орел — до удачі в справах.

Побачені уві сні кажани — віщують смерть близької людини. Літаючі в безлічі над вами — означають швидке розставання з коханою людиною.

Бачити у сні льотчика — до приємної перерві у вашій подальшій долі.

Сонник Цветкова
Літати по повітрю — дорога, досягнення; (Залежно від висоти); дуже високо — помилкові амбіції; далеко — любовні переживання, а так само довге очікування; в небесах — щастя (для здорових), смерть (для хворих).

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі