Сонник Зґвалтування. До чого сниться Згвалтування

Бачити у сні, що зґвалтування спіткало ваших знайомих — означає, що вас уб’є горе, що трапилося з кимось із ваших друзів.

Якщо дівчині присниться, що вона стала жертвою насильства — значить, в реальному житті з нею трапиться біда, яка зачепить її честь, а коханий покине її.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Бачити у сні насильство або самому піддатися насильству — сигнал про те, що ви маєте звичку чинити на людей тиск або нав’язувати їм свою волю, що може згубно позначитися на вас. Такий сон підказує, що на силу завжди знайдеться більш потужна сила, а тому краще жити у відповідності з золотим правилом: «Не дави, та не тиснемо будеш».

Жіночий сонник
Сон про згвалтування — не віщує нічого доброго. Якщо вам таке приснилося, то будьте готові до того, що вас не обійдуть неприємності, які змусять відчути себе приниженою. Можливий також болюче розрив відносин з коханою людиною.

Сонник від А до Я
Жахлива сцена зґвалтування, приснився жінці — передвіщає події, в результаті яких її чекає розрив відносин з коханим, а для одружених — розлучення з чоловіком.

Якщо уві сні ви побачили, як насильники поглумилися над кимось іншим — то наяву вас вразить звістку про біду, яка спіткала сім’ю ваших хороших знайомих.

Жіночий сонник
Якщо уві сні ви стали жертвою насильства — наяву у вашому житті можуть відбутися неприємні події, що зачіпають ваші честь і гідність. Можливо, ви розлучитеся зі своїм коханим з його ініціативи.

Якщо уві сні насильства зазнали інші люди — серйозні неприємності чекають когось з ваших друзів.

Сонник XXI століття
Бачити у сні, що ваших знайомих згвалтували — до неприємностей у когось з ваших друзів.

Для дівчини уві сні стати жертвою насильства — означає, що в реальному жили і з нею трапиться біда, яка зачепить її честь, а коханий покине її.

Для жінки — до досягнення поставленої мети.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі