Сонник Землетрус. До чого сниться Землетрус

Побачити або відчути уві сні землетрус — означає невдачу в підприємництві та багато бід через міжнаціональні заворушень і воєн.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Землетрус у сні — це сигнал про те, що якісь проблеми породили у вашій душі надзвичайно небезпечна напруга. Такий сон означає, що, якщо вам не вдасться якось розрядити цю напругу, у вашому житті можуть відбутися серйозні неприємності, а можливо навіть і крах.

Сонник для всієї родини
Бачити у сні землетрус — означає отримання якогось несподіваного звістки.

Якщо ви побачили уві сні зруйновані будинки і потріскану землю — то наяву ви несподівано отримаєте звістку звідкись здалеку.

Якщо ж у сні ви перебуваєте в безпечному місці, але спостерігаєте за землетрусом — то звістка ви отримаєте не скоро.

Якщо вам сниться, що ви намагаєтеся сховатися від землетрусу — то наяву ви відчуваєте, що ваші справи не в порядку, але намагаєтеся відігнати від себе ці думки.

Якщо ж вам сниться, що ви рятуєтеся від землетрусу — то наяву ви спробуєте налагодити заплуталися справи і нормалізувати ситуацію.

У тому випадку, якщо ви бачите в сні, що люди рятуються від землетрусу — значить хтось із ваших близьких потребує термінової допомоги.

Але якщо ви бачите в сні, що під землю йдуть будинку або цілі міста, а ваш будинок при цьому не постраждав — то це знак того, що ваше сімейне щастя не зможуть затьмарити ніякі підступи ворогів.

Якщо вам сниться землетрус з понеділка на вівторок — то це попередження про можливі неприємності на службі.

Якщо ж ви бачите землетрус у сні з середи на четвер — то наяву у вас буде велика сімейна сварка.

Якщо ж у сні землетрус ви побачили з п’ятниці на суботу — то це попередження про те, що неприємності у вас будуть пов’язані з якимось вчинком, про який ви і самі вже забули. Вони, можливо, будуть такі серйозні, що поставлять під загрозу вашу кар’єру.

Якщо ж вам сниться землетрус з неділі на понеділок — то неприємна звістка ви отримаєте від жінки, з якою давно не бачилися.

Сонник Хассе
Бачити або відчувати землятресение — бути мужнім проти ударів долі.

Сонник від А до Я
Сон, в якому ви відчуваєте землетрус — передвіщає важкі часи в підприємництві і всілякі напасті в силу об’єктивно сформованих обставин. Бачити у сні зруйнований під час землетрусу місто — до бідності і голоду, відбудовувати його — будете веселі і щасливі.

Сонник Деніз Лінн
Землетрус — це символ прийдешніх змін. Можливо, ці зміни потрясуть самі основи вашого істоти. Чи боїтеся ви потрясінь? Хоча зміни деколи руйнують комфорт існування, вони завжди дають потенціал до зростання і новий досвід.

Сонник XXI століття
Приснилося вам землетрус — знак того, що незабаром вас чекають великі зміни в особистому житті, на роботі або отримання дуже важливих новин або звісток.

Англійська сонник
Землетрус — цей сон передвіщає багато неприємностей: він обіцяє величезні втрати в комерції і важкі особисті втрати — розрив сімейних уз, серйозні сімейні розбіжності, кінець сімейного щастя. Це також знак грандіозних національних економічних лих і, можливо, війни. Помирає любов, починаються тяжкі серцеві страждання, якщо Ви, побачивши цей сон, що не зміцните свій дух перед прийдешніми бідами.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі