Сорочка. До чого сниться Сорочка

Якщо ви уві сні надягаєте на себе сорочку — значить, ваша невірність стане причиною охолодження до вас вашої коханої.

Втрата сорочки — означає безчестя, як в службових справах, так і в любові. Порвана сорочка віщує нещастя і нікчемне оточення.

Якщо сорочка чимось забруднена — вам загрожують заразні захворювання.

Сонник закоханих
Сон, в якому чоловік одягає сорочку — обіцяє йому сварку з коханою через його невірності.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Сорочка уві сні — це відображення характеру людини і її поведінки в суспільстві.

Якщо ви одягнені в строкату сорочку або зустрічаєте кого-небудь в такій сорочці — сон попереджає, що якісь події можуть збити вас з пантелику.

Світла сорочка в сні — означає хороше, бути може, навіть святковий настрій.

Темна — знак можливих прикростей або похмурих думок.

Короткі рукави — означають підвищену активність і акуратність, засукані — діловитість і спритність. Якщо у своєму сновидінні ви звернули увагу на такі рукава — швидше за все, найближчим часом від вас буде потрібно проявити ці якості.

Сорочка з довгими рукавами — закликає до стриманості.

Бачити на собі або на комусь розстебнуту сорочку — знак розкутості у спілкуванні.

Незаправлений сорочка — вказує на погану організацію, що може негативно відбитися на ваших справах.

Бачити себе в сні в брудній або рваною сорочці — це попередження про те, що невміння триматися в суспільстві або нехтування правилами пристойності може негативно позначитися на вашій репутації і серйозно зашкодити вам.

Бачити іншого в брудній або рваною сорочці — означає, що вашим справах може перешкодити чиясь нестриманість або невихованість.

Сонник для всієї родини
Якщо ви бачите себе в сні в сорочці — вас чекають приємні клопоти і, можливо, дорога.

Якщо ви бачите сорочку, яка висить на вішалці — ви перебуваєте в роздумах, як саме вам краще вчинити. Не поспішайте з рішенням, досконально все продумайте.

Сонник Хассе
Сорочку одягати — позбутися неприємного; знімати — втрати; порвану — неповага; шити її — щастя в любові; заношена — плітки.

Сонник від А до Я
Купувати у сні сорочку — означає, що скоро підете в гості до друзів на їх сімейне торжество. Дарувати сорочку — передвіщає любов ближніх і заздрість оточуючих. Одягати сорочку — причину охолодження до вас чоловіка шукайте в собі, знімати — будете щасливі в інтимному житті.

Біла сорочка — обіцяє радісні вісті здалеку, цвітна — будете приголомшені несподіваною заявою вашої дитини. Нічна сорочка — передвіщає хворобу в легкій формі. Брудна сорочка — до небезпеки заразитися венеричною хворобою, розірвана — не зможете прийти до консенсусу зі своїми опонентами.

Прати у сні сорочку — наяву знайдете надійного друга, гладити — запальністю наживете ворогів.

Запропастився сорочка, яку ви вперто шукаєте уві сні і ніяк не можете знайти — до сварок і образ.

Сонник XXI століття
Сорочка жіноча — сниться до зради, в ній по вулиці розгулювати — до неприємних известиям, брудна сорочка — символ невірності дружини.

Якщо наречена шиє своєму майбутньому чоловікові сорочку і на ній багато вузлів — життя його буде довгою, якщо ж сорочка шиється легко, гладко — життя його буде короткою: може, не встигне і паплюжити цю сорочку.

Якщо вам присниться інша людина в нічній сорочці — значить, почуєте неприємні новини.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі