Сова. До чого сниться Сова

Почутий у сні похмурий, глухий крик сови — попереджає бачить цей сон, що прикрості підкрадаються до нього. Після такого сну необхідно дотримуватися обережності, оберігаючи життя своє і своїх близьких. Погані новини можуть неминуче піти за цим сном.

Побачити мертву сову — означає, що ви щасливо уникнете дуже важкої хвороби.

Побачити сову — передвіщає, що ви будете таємно оклеветан або піддастеся небезпеки нападу.

Сонник Фрейда
Чути в сні похмурий протяжний крик сови — це попередження сновидцу: смерть слід за ним по п’ятах, незважаючи на те, що зараз він здоровий і щасливий. Який побачив цей сон слід вжити заходів обережності і задуматися над тим, що людина не вічний. Зазвичай після такого сну слід очікувати поганих новин від відсутніх друзів.

Бачити у сні мертву сову — передвістя того, що Ви ледь уникнете хвороби або смерті.

Сон, в якому Ви побачили сову — пророкує, що за Вашою спиною Вас таємно оклевещут вороги.

Сонник закоханих
Сон, у якому ви побачили сову або почули її ухкання — не віщує нічого доброго. Закоханим він обіцяє розлуку.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Сіра сова уві сні — знак туги. Такі сни зазвичай говорять про те, що ви дивитеся на життя занадто похмуро. Можливо, для цього і є якісь причини, однак образ сови підказує, що за негативними почуттями ви не помічаєте хорошого, чому негатив тільки посилюється. Спробуйте розглянути за хмарами сонце, інакше ваша туга загрожує забезпечити вам в житті смугу невдач і самотності.

Сонник Нострадамуса
Побачити в сні сову — знак того, що в майбутньому вас чекає зустріч з людиною, досконало володіє чорною магією.

Якщо вам приснилося безліч сов — такий сон свідчить про те, що настануть часи, коли землею будуть правити темні сили.

Убити в сні сову — означає, що вам вдасться позбутися впливу злого людини.

Почути в сні крик сови — погана прикмета. Такий сон говорить про те, що в майбутньому ви отримаєте жахлива звістка, яке доставить вам дуже багато горя.

Сонник Хассе
Сова — бережися поганого суспільства; бачити її — хвороба близької особи; кричущу — випадок смерті; літаючу — уникнути небезпеки; на даху — нещастя в будинку.

Сонник від А до Я
Прівідевшееся вам у сні сова — попереджає уникати поганого товариства. Якщо уві сні вона пролітає перед самим вашим обличчям — це передвіщає хворобу близької людини. Бачити сову, літаючу серед білого дня — наяву щасливим чином уникнете серйозної небезпеки.

Чути ухкання сови, що лунає в нічному лісі — незабаром візьме участь у похоронах. Сова, літаюча по вашій квартирі — віщує нещастя в будинку. Мертва підстрелена сова — до любовних переживань. Бачити у сні опудало сови — змушені будете визнати свою помилку.

Англійська сонник
Приснився Вам у сні ця нічний птах, що видає протяжні крики — означає хворобу, бідність або безчестя.

Побачивши уві сні сову — не розраховуйте на тривалий процвітання, на одруження на своїй нинішній коханої або на успіх у своїх починаннях.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі