Спадщина. До чого сниться Спадщина

Отримати уві сні спадщину — означає успішне і легко досяжне виконання ваших бажань. Такий сон обіцяє вам незабаром пережити почуття глибокого задоволення від добре зробленої роботи.

Сон про те, що вас позбавили спадщини — служить попередженням: треба критичніше поставитися до свого способу життя. Жінці такий сон — є передвісником небажаних вчинків, які не кращим чином вплинуть на її долю.

Сонник закоханих
Якщо жінці приснився сон, що хтось позбавив її спадщини — це означає, що вона зробить вчинки, які змусять коханого відвернутися від неї.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Отримати уві сні спадщину — часто означає, що вам доведеться повернутися до якогось справі, яку ви давно закинули.

Якщо спадщину радує вас — такий сон віщує успіх там, де ви не очікували ніякої особливої ​​вигоди.

Якщо ж у сні ви розчаровані отриманим спадком — це знак того, що забуті проблеми знову можуть нагадати про себе або ж вам доведеться розсьорбувати чужі помилки.

Сонник від А до Я
Отримати уві сні несподіване спадок — передвіщає, що ваша підприємливість принесе успіх у скрутному підприємстві. Якщо це спадок від якогось родича з-за кордону — вам вдасться уникнути неприємних наслідків у важкій ситуації і уникнути покарання.

Багату спадщину — означає, що ваші бажання стануть реальністю досить скоро і без особливих зусиль з вашого боку. Незначне спадщину — будете не задоволені результатами виконаної роботи.

Якщо на спадщину з’явилися ще якісь претенденти — ви чогось не врахували або упустили, через що рішення не зійдеться з відповіддю. Боротися за спадщину, відстоюючи свої права через суд — будете висміяна за дурну витівку.

Якщо вам приснилося, ніби до вас у спадок перейшли коштовності — наяву ваш добробут значно зросте, але це не принесе вам очікуваного задоволення.

Вступати в якості спадкоємиці в володіння багатим майном і нерухомістю — означає, що вам очікує аж ніяк не той успіх, на який ви спочатку розраховували. Якщо уві сні ви упустили вірний шанс отримати спадщину — значить, наяву можете втратити те, чим володієте на сьогоднішній день. Отримати частину спадщини — до важких життєвих випробувань.

Сонник XXI століття
Отримати уві сні спадщину — до безсоння.

Якщо вам наснився сон, в якому ви стали спадкоємцем великого стану — будьте обережні: у найближчому майбутньому ви можете втратити те небагато, що у вас є. Цей сон може попереджати вас про небезпеку, що насувається, але він же може передвіщати і вельми приємні несподіванки.

Якщо уві сні ви отримуєте спадщину — наяву можлива сварка через дрібницю.

Бути його позбавленим — означає, що у вас все буде добре: набагато краще, ніж ви думаєте.

Англійська сонник
Сон про отримання спадщини — відображає лише Ваші необгрунтовані надії на його отримання. Цей сон слід тлумачити в протилежному значенні.

Хоча стародавні астрологи відносять цей сон до нещасливих — трапляється, що саме він обіцяє матеріальні придбання, щасливу долю. І взагалі, вважають вони, цей сон — віха на новому повороті долі, до тієї пори, коли всі починання бачив цей сон будуть вдаватися.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі