Спальня. До чого сниться Спальня

Бачити у сні вашу спальню, обставлену новими меблями — передвіщає щасливі зміни в житті. У найближчому майбутньому стануть можливими подорожі в далекі країни в компанії з приємними супутниками.

Сонник закоханих
Спальня — такий сон є сприятливим знаком і віщує щастя і успіх в сердечних справах.

Сонник XXI століття
Бачити у сні заново мебльовану спальню — до щасливих змін.

Марно чекати в спальні коханої людини — до неприємного події, зриву планів.

Езотеричний сонник
Спальня — незвичайна, будуар сімейні радощі. Для неодружених швидкий вдалий шлюб. Не пропустіть можливість! Спартанського типу тривоги з приводу любовного союзу. Неспокійні шлюбні відносини. Своя власна пора змінити обстановку (у прямому сенсі), інакше або шлюб стане ненависним, або самотність затягнеться.

Сонник Л.Морозова
Якщо приснилася спальня — це виражає аспекти партнерських відносин, у тому числі і сексуальні. Зверніть увагу на ліжко: яка вона? Двоспальне? Односпальне? Два односпальні в різних кімнатах? Чия спальня? Якщо не тільки ваша, то хто її поділяє з вами? Загляньте в шафи: що там лежить. Ваші Чи речі? Якщо ваші речі змішані з речами батьків, то це, може виявити невирішену проблему потягу до батьків. Якщо речі старомодні, непривабливі, це сигналізує про те, що ви витісняєте власну сексуальність.

Сонник Міллера
Бачити заново мебльовану спальню — щасливі зміни для того, хто бачить цей сон. Подорожі в далекі країни і приємні супутники — ось що чекає Вас в найближчому майбутньому.

Сонник О.Смурова
Бути в спальні уві сні — до розчарувань, досаду, непорозумінь і прикростей.

Якщо уві сні ви побачите, що у вашій спальні стоїть нова меблі, то чекайте змін. Після такого сну чекайте зав’язування нових тісних або близьких відносин.

Розорена спальня уві сні — знак занепокоєння, неприємностей і матеріальних втрат.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі