Спати. До чого сниться Спати

Прокидатися уві сні — в ці дні довіртеся своїй інтуїції. Тільки не заглушите голос інтуїції голосом розуму.

Бачити сплячих — ви не використовуєте всі ваші можливості і навички. Спробуйте зробити те, що ви майже розучилися

Сонник Дмитра та Надії Зими
Бачити у сні, що ви спите або збираєтеся лягати спати — є ознакою вашого бездіяльності і неуважності. Якщо атмосфера сну як-небудь обтяжує вас — сон підказує, що бездіяльність може стати причиною тих чи інших неприємностей.

В той же час, якщо в сні ви збираєтеся лягти спати в гарному настрої — схоже, наяву вам дійсно варто на якийсь час забути про якісь свої неприємності та проблеми, можливо, вони вирішаться самі собою або ж, відпочивши, ви знайдете який-небудь вдалий спосіб для їх вирішення.

Сонник Хассе
Спати на вільному повітрі — далека дорога; на балконі — повне надій майбутнє; в садибі — одне з бажань здійсниться; в автомашині або у вагоні — початок торговельних зв’язків; в церкві — тебе оклевещут; бути розбудженою — переляк; на ходу — загрожує тобі неприємність; у родичів — щастя; у коханця або коханки — заздрість; у власному ліжку — хвороба.

Сонник Л.Морозова
Спати у сні на вільному повітрі — до далекої дорозі; спати на балконі — до виконання надій на майбутнє; в садибі — одне з ваших бажань скоро виповниться; в машині або вагоні — початок торговельних зв’язків; спати в церкві — вас оклевещут; бути розбудженою уві сні — вас сильно злякають; спати на ходу — вам загрожують неприємності; спати у рідних, у гостях — до сімейного щастя; спати у сні у коханця — до заздрості; спати у власному ліжку — до хвороби.

Сонник Цветкова
Побачити сплячої людини — такий сон означає, що групі людей загрожуватиме небезпека стати постраждалими під час техногенної катастрофи або в дорожньо-транспортній пригоді.

Ви перебували серед сплячих — значить, небезпека поширюється і на вас; спали — є шанси уникнути аварії, якщо якийсь час після сну нікуди не їздити.

Приснилися сплячі діти віщують інфекційні захворювання, епідемію. Сон можна розцінювати як нагадування про необхідність забезпечити собі індивідуальний захист. Нею може служити ваше духовний стан, а на худий кінець — відповідна щеплення.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі