Спека. До чого сниться Спека

Якщо ви страждаєте від спеки — це означає невдачу і неможливість виконати намічені плани. Виною невдач може виявитися хтось із ваших друзів. Але взагалі цей сон несприятливий для тих, хто його бачив.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Знемагати уві сні від спеки, якщо це не пов’язано з високою температурою в спальні — ознака того, що в житті ви безцільно витрачаєте свої сили й емоції. Схоже, наяву вам не заважає знайти своїм талантам якесь більш гідне застосування.

Сонник від А до Я
Якщо уві сні ви знемагаєте від нестерпної спеки в спекотний літній день — це передвістя невдач, неможливість виконати задумане.

Купатися в спеку і засмагати на пляжі — до несподівану знахідку наяву, якій ви будете вдячні людині, наполіг на тому, щоб ви пішли саме туди, де і чекала вас цінна знахідка.

Знайти порятунок від спеки в тіні розлогих дерев — до невдачі, в якій може бути винний самий близька вам людина.

Еротичний сонник Данилової
Відчувається уві сні спека — говорить про те, що у вас виникне бажання позбутися від усіх можливих комплексів або обмежень, пов’язаних з інтимною сферою, і віддатися цілком у владу власних відчуттів і несподіваних фантазій. Бути може, в цьому вам допоможе новий партнер, зустріч з яким обіцяє бути несподіваною, але приємною.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі