Спідниця. До чого сниться Спідниця

Одягати спідницю на себе — для чоловіка цей сон означає, що потай ви хотіли б трохи побути жінкою, зрозуміти, яке це.

Якщо подібний сон приснився жінці — значить, вам належить випробувати на особистому досвіді, що таке лесбійська любов.

Шити спідницю уві сні — такий сон говорить про те, що ви занадто «закриваєтеся», не довіряючи нікому. Вам слід бути більш відвертим і довірливим.

Спідниця, як і будь-який вид одягу — символізує наготу людини, на якому ви її бачите, або є взагалі символом оголеного людського тіла.

Якщо ви вдягаєте або знімаєте спідницю — це символізує вашу тягу до ексгібіціоністським витівок.

Якщо ж це робить чоловік — це символізує ще і його бісексуальність.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Спідниця у сні — передвіщає любовний флірт.

Чим вона коротше — тим поверхностнее обіцяють бути ваші почуття наяву.

Якщо чоловік уві сні побачить себе одягненим в спідницю — сон підказує, що він страждає від внутрішньої невпевненості і навряд чи може розраховувати на якийсь значний успіх, поки не подолає це почуття.

Жіночий сонник
Сон, в якому ви віддаєте перевагу носити нижню спідницю — означає, що ви є яскравою представницею кола романтиків. Але життя диктує свої умови, і щоб вижити, вам доводиться прикидатися сильною жінкою.

Якщо уві сні ви бачите, як міні-спідниця ледь-ледь прикриває явно заплили жиром сідниці — ви відверто прагнете уславитися такою собі секс-бомбою, яка не гребує зустрічатися з усіма чоловіками поспіль.

Сон, в якому перед вами циганка шелестить своїми шовковими спідницями — означає, що ви не в змозі протистояти спокусі. Якщо ж у реальному житті ви все-таки піддастеся спокусі, то вам не уникнути розплати.

Якщо уві сні ви носите спідницю-штани — вас важко назвати зрілою людиною. Ви досі не можете чітко визначити, чого ви хочете і до чого прагнете. Начебто ви непогано справляєтеся з роллю сильної жінки, проте не проти прикинутися маленькою дівчинкою поряд з сильним чоловіком. Щоб вибрати єдино правильний шлях, вам знадобиться час, а також ваше внутрішнє чуття, яке, власне кажучи, і продиктує вам остаточний варіант.

Сонник для всієї родини
Одягати або носити спідницю-штани уві сні — до пошуків нових рішень старої проблеми, але якщо це вам приснилося з четверга на п’ятницю — всі проблеми вирішаться самі собою.

Якщо вам наснився сон з понеділка на вівторок, в якому ви купуєте спідницю-штани — це означає охолодження у відносинах з людиною, яку ви любите.

Міряти уві сні чужу спідницю-штани з п’ятниці на суботу — недобрий знак, це віщує, що з вами трапиться неприємна, прикра історія, яка змусить вас змінити звичний уклад життя.

Сон з суботи на неділю, в якому ви шиєте спідницю-штани — передвіщає дуже серйозна справа, завершити яке вам виявиться не під силу.

Сонник від А до Я
Приснився спідниця, в якій ви виглядаєте просто чудово — означає, що наяву ви викличете захоплення у чоловіків і таємну заздрість у подруг.

Брудна або рвана спідниця — говорить про те, що в реальності вам доведеться мати справу з людьми не свого кола, що, однак, дасть вам деякі переваги і вигоду.

Одягати уві сні спідницю — добре відпочинете і поправите здоров’я.

Знімати — до втрати майна або грошей.

Гладити спідницю — доведеться піти на небажаний компроміс, прати свою спідницю — до хвороби, купувати нову — незабаром ваше матеріальне становище значно зміцниться завдяки допомозі сильного покровителя.

Еротичний сонник Данилової
Для чоловіка бачити спідницю уві сні — до бажання володіти жінкою, яка нещодавно увійшла в його життя. Він усвідомлює, що в силу цілого ряду обставин бажання його важко здійснимо.

Тримати спідницю в руках, роздивлятися її — вами будуть зроблені деякі дії для здійснення таємних бажань, однак вони будуть суворо засуджені оточуючими.

Для жінки бачити нову спідницю — потреба в любовну пригоду.

Приміряти вподобану спідницю — якщо випаде нагода, ви із задоволенням вдастеся плотських насолод.

Бачити на собі довгу спідницю темного кольору — ви незадоволені своїм сексуальним партнером, хочете внести суттєві зміни у ваші стосунки або ж зовсім припинити їх.

Езотеричний сонник
Спідниця пишна, ошатна — вас може спокусити і використовувати в своїх інтересах неохайний чоловік.

Нижня — вам загрожує виявитися в смішному становищі, стати об’єктом спору, купівлі-продажу.

Брудна, рвана, стара — ваш коханий зраджує вам без докорів сумління. Нічим не примітна до хорошого чоловікові (дружині), яке влаштовує вас у всіх сенсах.

Сонник Цветкова
Спідниця надягати — побачення з коханим; забруднена — нерівні відносини; нова — незабутнє минуле.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі