Спина. До чого сниться Спина

Бачити у сні оголену спину — означає втрату влади. Сон передвіщає, що в даній ситуації давати поради або гроші небезпечно. Цей сон часто передує хвороби.

Бачити, як хтось повернувся до вас спиною і йде — виразно передвіщає, що заздрість і ревнощі, об’єднавшись, намагаються діяти проти вас.

Бачити у сні свою власну спину — не обіцяє вам нічого хорошого.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Спина уві сні — це символ байдужості або неуважності.

Побачити, що хтось повертається до вас спиною — означає, що ви даремно розраховуєте на підтримку оточуючих. Втім, причина цього цілком може полягати в тому, що ви самі не наважуєтеся попросити про допомогу.

Побачити в сні голу спину кого-небудь з ваших знайомих — знак безпорадності цієї людини. Можливо, він був би радий вам допомогти, але не має можливості.

Звернути уві сні увагу на свою власну спину — це заклик до обережності. Швидше за все, наяву ви чогось недогледіли, і це може обернутися для вас неприємностями.

Сонник від А до Я
Безглуздий сон, в якому ви розгулюєте по спині крокодила — говорить про те, що ви будете з усіх сил опиратися тиску обставин, але в кінцевому рахунку потерпіть повне фіаско в нерівному єдиноборстві зі своїм фатумом.

Сон, де ви на спині коня переправлятися через річку — передвіщає виконання ваших сподівань, щасливий поворот у справах. Якщо уві сні ви, як лікар Айболить, летите на спині орла — значить, належить відправитися чи то в екзотичний круїз, чи то в етнографічну експедицію де-небудь по південну бік екватора.

Нести за спиною ранець або рюкзак — означає, що будете удостоєні якоїсь нагороди.

Якщо уві сні вам на спину ставлять банки або гірчичники — потрапите у вельми пікантну ситуацію, опинившись суто в чоловічому товаристві.

Засмагла дочерна спина — знак важкої роботи і беззаперечного підпорядкування. Біла бліда спина — до втрат і розчарування.

Якщо хтось нешанобливо стоїть до вас спиною — висловіть жаль з приводу невдалої угоди.

Сон, в якому вас б’ють по спині батогами чи велосипедними ланцюгами — наяву проявите норовистість і непокірність.

Жіночий сонник
Бачити у сні чиюсь оголену спину — до втрати контролю над ситуацією, до нездоров’ю. Сон також попереджає про те, що вам поки не варто допомагати комусь радами або грошима.

Бачити у сні свою власну спину — також не віщує нічого доброго.

Бачити у сні, що хтось іде, повернувшись до вас спиною — говорить про те, що проти вас, об’єднавшись, намагаються діяти заздрість і ревнощі.

Сонник XXI століття
Якщо уві сні у вас мокра спина — до спадщини; якщо спина болить від втоми — до смутку, горб на спині — до турбот, гола жіноча спина уві сні — до збитків.

Несподіваний удар в спину — означає осяяння, нову ідею, відкриття.

Сонник Цветкова
Спина, як частина тіла — старість (як виглядає, така буде і старість); оголена жіноча спина — можлива втрата грошей; шльопнути по спині — втрата.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі