Спис. До чого сниться Спис

Бачити у сні спис — означає ваших ворогів, здатних на будь-які вчинки.

Бути пораненим списом — передвіщає вам помилку правосуддя, яка, можливо, стане причиною вашого роздратування.

Зламати спис — знак того, що здавалося неможливим буде досягнуто, і ваші заповітні бажання здійсняться.

Якщо ж вам сниться, що ви оборонятися списом від насідають на вас ворогів — значить, наяву вам належить спростувати звинувачення на свою адресу і повністю довести свою чесність.

Несприятливий сон — бачити себе проткнути списом наскрізь: значить, якийсь час вороги ваші будуть торжествувати.

Побачити людей зі списами — знак прийдешньої загрози вашим інтересам.

Сонник закоханих
Побачити в сні зламаний спис — передвіщає виконання заповітного бажання, що стосується любові.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Спис уві сні — є застереженням про можливу сварці, конфлікті. Цей образ закликає вас бути терпимими до оточуючих, намагаючись не загострювати протиріччя і вчасно знайти розумний компроміс. Чим довше спис у вашому сновидінні, тим тривалішим може бути конфлікт.

Сонник від А до Я
Побачене уві сні спис — передвістя серйозної сутички з ворогами, здатними на будь-яку ницість і підлість.

Опинитися в кільці недругів, які направили свої списи прямо вам в груди і в спину — такий сон знаменує складне становище, в якому вам не залишиться іншого виходу, окрім як підкоритися чужій волі.

Якщо ви намагаєтеся протистояти озброєному списом людині, атакуючому вас у сні — значить, в реальному житті вам належить спростувати звинувачення на свою адресу і повністю очистити себе від яких би то не було підозр. Якщо ви при цьому зламаєте древко ворожого списа — стало бути, наяву здійсните, здавалося б, нездійсненне і досягнете свого.

Якщо уві сні вас серйозно поранили списом — у житті призвете всю свою волю, щоб стриматися від розпирала вас люті з приводу свинськи надійшов з вами начальника.

Якщо ви при цьому сильно стікав кров’ю і вам здається, що ось-ось помрете — таке сновидіння не віщує жодних позитивних змін в найближчому майбутньому, але і поганих — теж.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі