Спів. До чого сниться Спів

Спів, почуте у сні — обіцяє вам радість і щасливе товариство. Можливо, що ви скоро отримаєте обіцяне лист від далекого друга. Вам сниться сон: ви співаєте, а тим часом все, що вас оточує, манить очікуванням щастя. Внаслідок цього сну ви станете ревниво оскаржувати істинність вашого щастя.

Якщо, в співі будуть звучати сумні ноти — вас неприємно здивує оборот ваших справ.

Грубе хвацьким спів у сні — означає жахливі і марнотратні витрати.

Сонник від А до Я
Якщо уві сні ви бачите співаків на естрадному концерті — значить, наяву проявите великодушність і спишете борг з доброго знайомого, який не в силах з вами розрахуватися, при тому що сума, яку він зайняв у вас, незначна.

Чути в сні оперний спів — до неприємностей, співати в опері самої — радість.

Чути урочисту кантату, виконувану хором — зустріч з людиною, яку слід побоюватися і цуратися, бо від нього виходить велике зло для вас.

Співати в церкві на криласі — наяву придбаєте корисне знайомство.

Чути спів тенора — наяву вдасться уникнути багатьох неприємностей, баса — в ваш дім прийде велика радість, контральто — вам загрожує нещасний випадок або хвороба.

Співати псалми — віщує добрий хід справ у фінансах і торгівлі.

Урочисте спів у супроводі органу — обіцяє хороший врожай і успішну підготовку до наступного сезону всім зайнятим у сільському господарстві.

Чути хвацьким спів п’яної компанії — до сумних новин.

Сон, в якому ви чуєте заливисто спів птахів, які наяву на таке нездатні, тобто трелі горобця або колінця ворони — це означає, що незабаром у вас виникнуть проблеми з поїздкою за службовим завданням, які ви захочете використовувати заодно і в особистих цілях.

Чути спів півня — хороший знак, що передвіщає молоді вдале одруження і достаток у домі. Спів чижа — почуєте про себе самі суперечливі судження і плітки; канарки — зміцнення дружніх відносин і життя в розкоші; жайворонок, співає в небі — передвіщає, що будете щасливі в другому заміжжі, а співає в клітці — до неприємних вістям.

Жіночий сонник
Чути спів уві сні — до радості і щасливого товариству. Можливо також отримання довгоочікуваного листа від далекого друга.

Якщо у співі будуть присутні сумні нотки — вас неприємно здивує оборот ваших справ.

Сонник XXI століття
Співати арію уві сні — до отримання листа.

Басом співати — до неприємностей.

Спів птахів у сні — до сварки, спів чоловіки — знак того, що вас долає страх; жіночий дуже високий голос — до сліз.

Церковний спів — означає надію на спадщину, хоровий спів — надію на успіх; хоровий спів жінок — сниться до приємного задоволення; фальшиве, немилозвучну спів — до пліток.

Спів на концерті чути — знак того, що вас очікують романтичні переживання, пісні слухати — доведеться вислуховувати скарги на рідних або друзів.

Якщо уві сні ви чуєте приємний співаючий голос — значить, вам належить щасливий день, бас — до сварки, сиплий голос — до неприємностей.

Якщо уві сні ви чуєте або бачите співака — вас чекає щастя не тільки в сімейному колі.

Англійська сонник
Спів — цей сон віщий, він завжди дає привід для плачу і стогонів. Сон має вельми похмурий сенс, якщо Ви бачите, що співаєте самі або чуєте, як співають інші. Торговець — понесе збитки, купець — не отримає прибутку від тих товарів, що він послав морем на продаж; моряк — переживе важке плавання зі штормом і вітрами, його судно зазнає корабельної аварії. Якщо Ви закохані — цей сон передвіщає Вам страждання, яке заподіє Вам той, кого Ви любите.

Якщо у сні Ви слухаєте чиєсь спів — сон означає горе, яке відвідає будинок Ваших друзів; Ви розділіть горі з дорогими для Вас людьми і благородно візьмете частину їх негараздів на свої плечі.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі