Сповідь. До чого сниться Сповідь

Сповідь — якщо уві сні ви сповідаєтеся, значить, наяву зробите негідний вчинок, за який буде соромно, але ви приховаєте його від усіх, хоча в душі будете переживати і каятися.

Сон, в якому ви сповідуєте когось у ролі священика — пророкує важкий період, коли багато хто з друзів і знайомих потребуватимуть вашої допомоги, але вам буде нелегко втішити їх. Бо на душі буде неспокійно і вам належить мучитися разом з ними.

Підслухати уві сні чиюсь сповідь — наяву чекає довгий розмова на тему віри, релігії, який змусить вас ще раз задуматися над своїм світовідчуттям і життєвою позицією, тому що торкнеться найпотаємніші струни вашої душі.

Сонник Хассе
Сповідь — маєш наступаючих ворогів; сповідатися — серце неспокійно.

Сонник від А до Я
Сон, в якому ви сповідаєтеся у своїх гріхах, каючись і просячи благословення — це знак біди, в яку вас увергнула власна гординя і слабкість духу. Сповідатися і отримати прощення — наяву проти вас замишляється щось недобре.

Жіночий сонник
Ваша сповідь у сні — означає негідний вчинок наяву. І хоча ніхто ніколи не дізнається про нього, вам буде дуже соромно за себе.

Сон, в якому ви виступаєте в ролі сповідника — пророкує важкий період. Багато хто з ваших друзів і знайомих потребуватимуть допомоги, але вам буде нелегко втішити їх. Таким чином, вам належить мучитися разом з ними.

Сонник XXI століття
Сповідатися у сні — хороший сон, він обіцяє вам прозріння, можливість знайти правильний вихід зі скрутної ситуації.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі