Стеля. До чого сниться Стеля

Рівний, білий і висока стеля — знак благополуччя і достатку, спокою і безтурботного часу.

Розглядати тріщину на стелі — такий сон обіцяє каяття і жаль про вчинений напередодні сну вчинок, тільки виправляти зроблене вже пізно.

Якщо уві сні вам здається, що стеля опускається на вас і ось-ось розчавить — це означає, що обставини складуться для вас не найкращим чином, тому варто почекати з важливими справами.

Сучасний cовмещенний сонник
Бачити у сні кімнату з білим і чистим стелею — означає, що через свого захоплення ви поставите під загрозу кар’єру і свою честь. Не старайтесь потурати своїм слабкостям.

Сон, в якому ви бачите падаючу зі стелі штукатурку — означає зміцнення сімейних відносин і фінансову підтримку, яку нададуть вам ваші рідні.

Якщо уві сні ви обклеювати свою стелю шпалерами — цей сон говорить, що у вас є шанс досягти заповітної мети. Постарайтеся не упустити його.

Білити уві сні стеля — значить витратити купу грошей на сумнівні задоволення, які можуть послужити причиною вашої сварки з близькими.

Сонник від А до Я
Сон, в якому вашу увагу з якоїсь причини привернув стеля — є попередженням про що загрожує в реальному житті небезпеки. Прикрашений багатою ліпниною або мозаїчний да позолочений стеля — говорить про те, що незабаром у вас з’явиться безліч заздрісників. Обрушився на вас стеля — передвіщає, що наяву на вашу голову зваляться турботи і клопоти, від яких вам ніяк не відкрутитися.

Штукатурити, білити або фарбувати стелю — означає, що друзі прийдуть на допомогу у важкий для вас момент.

Обклеювати стелю шпалерами — ваші заощадження знеціняться.

Жіночий сонник
Рівний, білий і висока стеля — знак благополуччя і достатку, безтурботного і спокійного періоду.

Якщо уві сні вам здається, що стеля опускається на вас і ось-ось розчавить — це означає, що обставини складуться не кращим для вас чином, тому варто почекати з важливими справами.

Розглядати тріщину на стелі — передвіщає каяття і жаль про вчинений напередодні вчинок.

Сонник XXI століття
Стеля — символізує застереження, попередження.

Обрушується на вас у сні стеля — знак того, що ви ризикуєте потрапити в немилість начальства і отримати догану.

Новий стелю робити — означає придбати прихильність важливої ​​персони.

Рейтинг статті:
(1 голосів 1,00 середній з 5)

Коментарі