Стежка. До чого сниться Стежка

Бачити у сні, що ви йдете по вузькій і нерівній стежці, спотикаючись об каміння та інші перешкоди — передвіщає, що зіткнення з безліччю всіляких напастей надзвичайно роздратований вас і виведе з рівноваги.

Побачити в сні, що ви намагаєтеся відшукати стежку — означає, що ви зазнаєте невдачі в самому кінці роботи, яку ви сподівалися з успіхом завершити найближчим часом.

Прогулюватися по стежці, обсаджена квітами і травою — обіцяє вам звільнення від любові, яка вас давно обтяжує.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Стежка у сні — символізує не особливо надійні підприємства і затії. Чим сильніше вона петляє уві сні, тим більше плутанини очікує вас найближчим часом.

Втратити стежку уві сні — говорить про те, що наяву ви серйозно заплуталися у вирішенні якогось питання. Бути може, речі, які наяву здаються вам майже вирішеними, розчарують вас.

Прогулянка по красивій стежці — передвіщає легкі захоплення, які навряд чи приведуть до чогось серйозного.

Якщо ж у вашому сні стежка виводить вас на велику, широку дорогу — такий сон підказує, що якісь прості захоплення можуть перерости у щось більше.

Еротичний сонник Данилової
Приснився вузька і вітіювата стежка — символізує пошук чогось нового, говорить про незадоволеності сексуальних потреб. Однак ви намагаєтеся домогтися змін не тим шляхом вас тягне «наліво», про що здогадується ваш партнер.

Якщо ви йдете по рівній лісовій стежці, вздовж якої ростуть пишні квіти — ваш пошук виявиться небезуспішним. Вас чекають прекрасні перспективи зав’язати нові відносини.

Езотеричний сонник
Йти по стежці — говорить про невпевненість, зайвої обережності, що уповільнюють шлях, затягує справу.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі