Стіл. До чого сниться Стіл

Якщо ви бачите в сні накритий до обіду стіл — значить, скоро вас чекають приємні знайомства і сприятливі обставини.

Якщо ви бачите в сні порожні столи — побоюйтеся сварок і розбіжностей.

Якщо уві сні ви забираєте зі столу — це обіцяє, що спокій і радість скоро зміняться сумом і байдужістю.

Є у сні за столом без скатертини — означає, що скоро ви досягнете настільки незалежного положення, що й процвітання інших зовсім буде засмучувати вас.

Якщо уві сні стіл рухається якимось таємничим чином — значить, скоро ви відчуєте глибоке незадоволення своїм життям і будете шукати змін. Рвана скатертину на столі передвіщає сварки в родині.

Зламаний стіл — означає занепад, зміни до гіршого.

Чути в сні постукування по столу — передвісник того, що незабаром ви зміните своє ставлення до друзів, і ваша доля опиниться під загрозою. Цей сон попереджає про те, що ви багато чого втратите, якщо станете нехтувати близькими та друзями.

Якщо уві сні ви сідаєте за свій письмовий стіл — це застерігає вас і спонукає до обачності.

Гроші, що лежать на вашому столі — віщують, що ви щасливо виплутатися з труднощів.

Сонник закоханих
Приснився красиво сервірований стіл — передвіщає життя, повне задоволень і любові, порожній стіл, навпаки, обіцяє розбіжності.

Якщо уві сні ви забираєте зі столу — це означає, що любов до вас зміниться байдужим ставленням.

Рвана скатертину на столі — знак сварок і розбіжностей в сім’ї.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Стіл уві сні — це символічне відображення ваших поточних планів.

Зовнішній вигляд і оздоблення столу — показують, в якому стані знаходяться ваші справи і які ваші найближчі перспективи.

Багато прикрашений стіл з безліччю страв — знак успіху.

Якщо, дивлячись на цей стіл, ви не відчуваєте голодного збудження, а відчуваєте приємне задоволення — цей сон говорить, що якісь ваші плани можуть виявитися дуже вдалими і перспективними.

Порожній або убогий обідній стіл, побачений у сні — підказує, що ви ризикуєте взятися за малоперспективні справи. Після такого сну вам не заважає переглянути свої поточні плани.

Робочий або письмовий стіл — передвіщає деякі проблеми, які вам належить вирішувати.

Безлад на робочому столі — знак того, що ви заплуталися у вирішенні якогось питання.

Журнальний або приліжковий столик у сні — символізує малозначні затії або невеликі розваги.

Якщо у своєму сновидінні ви намагаєтеся вести за таким столиком будь-які справи — це підказка, що наяву ви або переоцінюєте їх важливість, або підходьте до справи без належної ґрунтовності.

Зламаний стіл уві сні — попереджає про те, що якийсь конфлікт або помилка можуть поставити під загрозу ваше благополуччя. У такі дні вам краще уникати будь-яких сутичок з оточуючими і вести свої справи з великою обережністю.

Сонник для всієї родини
Накривати уві сні на стіл — до гостей.

Якщо ж такий сон приснився з п’ятниці на суботу — він означає, що незабаром у вас буде поповнення в сімействі.

Якщо уві сні з четверга на п’ятницю ви зламали ніжку стола — найближчим часом у вашому житті відбудуться кардинальні зміни, але якщо такий сон приснився з суботи на неділю, він віщує звільнення з роботи.

Якщо вам приснилося з вівторка на середу або з неділі на понеділок, що ви продаєте свій обідній стіл — значить, незабаром у вас буде нова сім’я.

Розлити якусь рідину на стіл — до сумнівної удачі, але якщо такий сон приснився з середи на четвер, ваші шанси значно підвищуються.

Сонник Хассе
Стіл накривати — купиш майно; прибирати — вислизає від тебе прибуток; сидіти за столом — весела компанія; порожній — браку.

Сонник від А до Я
Накривати стіл до прийому гостей — передвіщає великі придбання, великі витрати. Рясний стіл з безліччю частувань і випивки — передвіщає безтурботне проведення часу в колі близьких родичів або друзів. Порожній стіл — знак розбіжностей між подружжям.

Купи брудного посуду з недоїдками на столі — втратите вірний шанс добре заробити. Стіл, завалений в робочому безладді різними книгами і паперами — передвіщає брак часу для виконання термінової роботи.

Старий клишоногий стіл — передвіщає сварки в родині, новий полірований — наяву будете не задоволені своїм становищем, журнальний столик — до втрат і печалі, письмовий — успіх у суперництві, мармуровий стіл — до дорогого подарунку, більярдний стіл — розбрати серед друзів.

Рейтинг статті:
(1 голосів 5,00 середній з 5)

Коментарі