Стіна. До чого сниться Стіна

Бачити у сні, що ви опинилися перед стіною, яка загородила вам шлях — передвіщає, що ви не витримаєте тиску на вас і втратите навіть те, чого вже домоглися, перестрибнути уві сні через стіну — означає, що ви подолаєте перешкоди і здійсните ваші бажання.

Проломити пролом в стіні — обіцяє вам досягнення мети, до якої ви прийдете, проявивши небувалу стійкість і твердість намірів.

Зруйнувати стіну — знак, що ви здолаєте ваших ворогів.

Будувати стіну — передвіщає, що ви будете ретельно планувати свою удачу, щоб усунути зі шляху перешкоди.

Якщо молода жінка бачить у сні, що вона піднімається на вершину стіни — це говорить про те, що її майбутнє щастя буде надійним.

Якщо вона ховається за стіну — це обіцяє їй любов, за яку пізніше їй буде соромно.

Якщо вона походжає уздовж стіни — сон передвіщає, що вона з ще великим старанням стане стежити за своєю зовнішністю і стане дуже привабливою.

Сонник Медеї
Стіна — символізує перешкоду, яке можна обійти або подолати. Іноді — фатальне, непереборне утруднення.

Знайти в стіні прохід, перелізти через стіну — вас чекає матеріальний успіх.

Ламати, трощити стіну — сварка, невдача в справах.

Сонник Фрейда
Гладка стіна — є символом чоловіки.

Стіна з балконами або прикрасами — символізує жінку.

Сонник закоханих
Якщо дівчині сниться, що вона підіймається на стіну — це означає, що вона буде щаслива зі своїм обранцем.

Однак ховатися за стіну — означає появу прихильності, за яку їй потім буде соромно перед оточуючими.

Якщо дівчині сниться, що вона ходить навколо стіни — це означає, що вона буде приділяти багато уваги своїй зовнішності і буде дуже красивою і привабливою.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Стіни у сні — символізують межі якоїсь справи або події.

Встромити в глуху стіну — знак безнадійного перешкоди в справах. Можливо, ви занадто упорствуете в якомусь питанні. Сон закликає не намагатися пробити стіну лобом, а спробувати пошукати обхідні шляхи.

Стіни будинків і будівель — символічно показують ступінь надійності тієї чи іншої справи.

Хисткі стіни — знак нетривкого благополуччя.

Якщо уві сні ви відвідуєте або бачите такі будинки — схоже, якимось вашим планам явно не вистачає ґрунтовності.

Кам’яні або бетонні стіни — символізують байдужість і душевну черствість. Сон підказує, що ви даремно сподіваєтеся на чиєсь співчуття.

Красиві цегляні стіни — ознака грунтовності. Такі сни віщують вам успіх і прекрасні відносини з партнерами.

Сонник від А до Я
Сон, в якому перед вами виникла непереборна стіна — передвіщає, що вам доведеться поступитися завойовані позиції. Якщо вам вдасться перебратися через стіну — в реальності досягнете перемоги малою кров’ю. Виймати з стіни цеглини або камені — до втрати, пробити в ній діру — до поганих змін у житті. Зруйнувати сіна дощенту — до смерті близьких.

Споруджувати у сні стіну — до зайвих клопотів. Крива стіна — проблеми з грошима. Штукатурити стіни — хитке, ненадійне щастя, обклеювати шпалерами — приємне знайомство, любовна пригода.

Обгорілі стіни — знак нещастя, що обрушилася на вас стіна — випробуєте сором.

Англійська сонник
Якщо уві сні перед Вами стоїть стіна, яку Ви не в силах подолати — сон означає збитки в торгівлі і непорозуміння в насіннєвих справах.

Якщо Ви бачите свою кохану по інший бік стіни, через яку Ви не можете перебратися — це віщує нездоланні перешкоди на шляху до Вашого щастя; можливо, що Ви зустрінете опір друзів і батьків своєї коханої; залицяння суперника породять у неї сумніви.

Прогулюватися по вузькій і високій стіні — пророкування деяких небезпечних підприємств. Але якщо в сні Ви благополучно зійдіть зі стіни або перелізе через неї, то доля подарує Вам можливість одержати чималі перемоги в житті.

Езотеричний сонник
Стіна — кордон між різними станами і планами буття (наприклад між активним життям і пасивним животінням).

Бачити чисту стіну — стояти перед вибором, який залежить від вас і може перевернути все ваше життя.

Прикрашати стіну — ви свідомо віддаляєте вибір, що загрожує серйозними наслідками.

Валитися сама — обставини змушують вас зробити вибір, приготуєтеся до того, що впаде весь уклад вашого життя; хтось, ви руйнуєте стіну вам допоможуть прискорити хід подій або ви самі педалюєте їх. Поспішати теж не бажано.

З дивного матеріалу — перехід на інше просторово-часові рівні. Дивіться обставини сну можливо, вам показують шляхи в іноматеріальних світи.

Сонник Цветкова
Стіна — небезпечне підприємство; перелізти — успіх; бути оточеним стінами — нездоров’я, для жінки — заміжжя; порожні стіни — розчарування; біла стіна — надія; йти по верху стіни — забезпечений успіх.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі