Сторож. До чого сниться Сторож

Сторож — цей образ пропонує задуматися: чи варто братися за справу.

Якщо сторож не пускає вас кудись — значить затіяне починання небезпечно.

Сторож, який пропонує пройти — ваша нерішучість заважає успіху.

Сучасний cовмещенний сонник
Якщо вам приснилося, що ви працюєте нічним сторожем — це віщує сварку у вашому будинку; якщо ви бачите або розмовляєте з якимось нічним сторожем — це означає, що вашому сімейному спокою загрожує внутрішня або зовнішня небезпека.

Сонник Хассе
Сторожа бачити — тримай у порядку те, що маєш; несучого охорону — натрапиш на перешкоду; збройного — впевненість; бути затриманим — вірна, спокійна робота; пожежного — прекрасне майбутнє; чути нічного сторожа — маєш невірну службу; розмовляти з ним — хочуть тебе обікрасти.

Сонник XXI століття
Бачити у сні сторожа — означає можливу втрату майна з власної вини.

Сонник О.Смурова
Сон про сторожа віщує збитки і втрати через зраду, зраду або ж нечесних партнерів. Після такого сну вам слід придивитися до вашого оточення і постаратися знайти цих людей до того, як вони напаскудити вам.

Наштовхнутися на сторожа у сні передвіщає перешкоди і труднощі в ризикованих справах.

Сонник Л.Морозова
Якщо приснився сторож — тримайте в порядку те, що маєте; нести охорону уві сні — натрапите на перепони у виконанні ваших мрій; бути затриманим сторожем у сні — у вас буде вірна і спокійна робота; бути уві сні сторожем зі зброєю — ви впевнені у своїй правоті; пожежного — до прекрасного майбутнього.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі