Страйк. До чого сниться Страйк

Приймати участь у страйку — означає, що Вам належить напружена діяльність, яка передбачає особисту відповідальність.

Розганяти страйк — означає, що Вам доручать роботу з великим колективом або Ви будете організовувати масовий захід.

Організовувати страйк — передвіщає розмова, яка викличе у Вас суперечливі почуття.

Бути випадковим свідком страйку — свідчить про Ваш невдоволенні чим-небудь, розлад або невлаштованості в житті.

Бути на страйку чужою людиною означає, що Ваші особисті інтереси йдуть врозріз з іншими справами і заважають Вам відчувати рівновагу в житті.

Сонник від А до Я
Якщо вам сниться якась страйк, що супроводжується гучними мітингами і зіткненнями з представниками влади — наяву чекайте неприємностей на роботі, які можуть виразитися в згортанні виробництва і скорочення штатів.

Якщо уві сні ви берете активну участь у страйку і навіть провокуєте органи правопорядку на вуличні ексцеси — значить, в реальному житті ви опинилися в складній психологічній ситуації, яка загрожує вам стресом і нервовим зривом.

Сонник Білого мага
Брати участь у сні у страйку — в реальному житті ви дуже енергійна людина, завжди відстоює свої права. Як би сильно ви не ризикували, ви завжди вважаєте, що закон на те й дан, щоб допомагати людині жити.

Бачити страйк з боку — сон характеризує вашу життєву позицію: цілковите невтручання у що б то не було. Ви вважаєте, що проявляти зайву цікавість або, ще гірше, активність вийде вам боком.

Розганяти уві сні страйк — в реальному житті ви, займаючи начальницьку положення, дуже не любите, коли від вас чогось вимагають або щось відстоюють. Це миттєво приводить вас в дурному настрою, позбутися якого вам важко. Зрозумійте, що люди зовсім не зобов’язані бачити у вас батька рідного, який їх облагодіяв.

Сонник закоханих
Якщо уві сні ви приймаєте участь у страйку — значить, ви на рідкість невгамовний людина, яка у всьому прагне дійти до істини. Ви не терпите брехні — навіть з метою прикрасити події — і зневажаєте кокетство. Навіть якщо ви захочете справити враження на партнера, то не станете ідеалізувати себе в його очах.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі