Страта. До чого сниться Страта

Бачити у сні кара — означає, що ви скоро постраждаєте через необережність інших.

Бачити, що вас самого ось-ось стратять і тільки дивовижне втручання позбавить вас від смерті — означає, що ви зумієте здолати своїх ворогів і досягнете успіху в придбанні значного стану.

Бачити публіку, що зібралася подивитися на страту — обіцяє згуртовану діяльність проти вас ваших недругів, якщо тільки ви не сприймете цей сон як попередження.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Бачити у сні страту незнайомої людини або свою власну — є попередженням про можливі трагічні помилки.

Відрубана голова — застереження від небезпечних пристрастей або емоцій, які можуть затьмарити ваш розум.

Повішення — говорить про те, що невизначеність у ваших справах може обійтися вам дуже дорого.

Розстріл — означає, що якісь ваші задуми загрожують привести до того, що ви самі станете мішенню.

Бачити страту ворога — передвіщає позбавлення від якоїсь важкої проблеми.

Сонник від А до Я
Сон, в якому вам видається страшна картина страти — говорить про те, що наяву вам завдадуть образу, причому абсолютно несправедливу, вам доведеться постраждати через необережність інших людей.

Бачити страту одного через повішення — пророкує, що якщо ви не хочете нещастя, то просто зобов’язані прийняти тверде рішення, чого б це вам не коштувало.

Сон, в якому ви бачите себе в ролі ката на страті вашого самого заклятого ворога — передвіщає успіх у всіх справах. Сходити на ешафот для страти — до приємної несподіваної зустрічі і продуктивним партнерським відносинам.

Якщо уві сні вас повинні стратити, але в останній момент оголошують про те, що ви помилувані — значить, наяву вам вдасться подолати всі негаразди і вийти на широку дорогу успіху і процвітання.

Сон, в якому на чиюсь страту зібрався натовп народу, серед якої ви бачите безліч добре знайомих вам осіб — це попередження про інтригу, яка давно і небезуспішно плететься навколо вас як явними, так і таємними недоброзичливцями.

Жіночий сонник
Стати очевидцем страти у сні — означає, що ви можете постраждати через необережність інших.

Бути самому засудженим до смертної кари і потім врятуватися завдяки несподіваному втручанню інших — означає, що ви зумієте здолати своїх супротивників і досягнете зростання добробуту.

Якщо на вашу кару зібралася подивитися публіка — це попередження про створення коаліції проти вас ваших недругів.

Сонник XXI століття
Страта чиюсь уві сні бачити — до втрати свободи та імені, до необхідності приготуватися до боротьби з ворогом.

Бути уві сні веденим на страту — передвістя важливих подій, вирішальних випробувань, перевірки моральних сил та здібностей; бути страченим — до великої нужді, але бути розіп’ятим — ви будете в пошані, отримаєте владу; спаленим бути — до хорошого здоров’я, сильним пристрастям і бажанням.

Сонник Цветкова
Бути присутнім при казні — великі зміни; бути страченим — довга ділова поїздка; відрубали голову — вірний успіх.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі