Страус. До чого сниться Страус

У момент небезпеки страус опускає голову в пісок — тому людини, яка йде від проблем, а не намагається знайти вихід зі складної ситуації, називають страусом. Можливо, в реальному житті ви дорікаєте себе в бездіяльності, нерішучості, через які все більше пов’язав в проблемах, а в стані сну ці роздуми приходять до вас в символічній формі у вигляді образу страуса.

У сні бачити біжить страуса — вам доведеться докласти чимало зусиль, щоб виправити ситуацію, яка склалася навколо вас на роботі.

Бачити страуса, що ховає голову в пісок — своїм відходом від виниклих не так давно складнощів ви тільки загострили і без того скрутне становище, тому найближчим часом вам доведеться налаштуватися на боротьбу.

Сон, в якому ви їдете верхи на страусі — передвіщає неприємності через спілкування з малодушним людиною, яка підведе вас в найвідповідальніший момент.

Якщо вам приснилося страусине яйце — це означає, що потураєте слабкості вашого друга чи знайомого замість того, щоб допомогти йому, підтримати словом і ділом.

Сонник О.Смурова
Сон про страусів віщує вам незвичайні події або отримання дивовижних звісток.

Іноді сон про страусів вказує, що вам доведеться чимало попрацювати, щоб усунути конкурентів і домогтися успіху.

Страусине яйце знайти уві сні — знак надзвичайного везіння і великої наживи.

Французький сонник
Страус віщує раптове нещастя. Побачити безліч стресів — сон пророкує, що вас чекає поїздка або підприємство, які таять в собі небезпеку.

Сонник Л.Морозова
Якщо приснився страус — до тихого життя без змін; якщо приснився убегающий страус — до неприємних перешкодам; знайти пір’я страуса уві сні — до обману.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі