Страх. До чого сниться Страх

Якщо уві сні ви відчуваєте страх від чого-небудь або кого-небудь — значить, незабаром ви відчуєте почуття розчарування і втрати.

Якщо уві сні ви бачите переляканим іншої людини — значить, вам мають глибокі переживання через нещастя ваших близьких.

Якщо уві сні ви боїтеся продовжувати якусь справу або поїздку — це означає прийдешній неуспіх. Можливо, що хтось із близьких відмовить вам в необхідній послузі.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Випробувати уві сні всепоглинаюче почуття страху — ознака наявності у вашому житті безлічі невирішених проблем. Такий сон аж ніяк не говорить, що наяву вам загрожує страшна небезпека, просто таким чином мозок знімає у сні накопичене за день нервову напругу. Спробуйте наяву легше ставитися до проблем і шукати шляхи їх вирішення без зайвих хвилювань, тоді й страх у сні не буде вам докучати.

Страх смерті уві сні — підказує, що ваші денні хвилювання і переживання негативно позначаються на вашому здоров’ї. Якщо ви не навчитеся жити більш спокійно, то це може закінчитися проблемами з серцем.

В той же час, якщо в сні ви контролюєте свій страх і не впадаєте в паніку — такий сон є підказкою про те, що якісь ваші невірні кроки можуть призвести до неприємних наслідків. Таке ж значення мають сни, в яких ви спостерігаєте страх інших людей. Проаналізуйте ситуацію і обставини сну, при яких ви зіткнулися з цим неприємним почуттям, і сновидіння підкаже, чого вам дійсно слід побоюватися наяву.

Сонник Хассе
Страх випробувати — радісна несподіванка; відчувати — тривога і браку.

Сонник від А до Я
Випробовувати в сні сильний страх — передвіщає радісну несподіванка. Якщо ваш страх викликаний тривогою не за себе, а за близьких вам людей — наяву випробуєте тривожне очікування. Якщо уві сні ви в страху рятуєтеся від переслідують вас диких звірів або злих собак — стало бути, наяву вам абсолютно безкарно завдадуть серйозна образа.

Якщо ви перебороли свій страх і сміливо вступили в сутичку з переважаючим вас силою противником — наяву будете засмучені якоюсь подією, від якого чекали більшого для себе. Сон, в якому ви викликаєте страх у всіх навколишніх своїм потворним виглядом — це означає, що в реальному житті друзі відмовлять вам у допомозі у важких для вас обставинах.

Жіночий сонник
Злякатися уві сні чогось або когось — означає, що незабаром вас наздожене почуття розчарування і втрати.

Якщо у вашому сні злякався інша людина — ви будете сильно переживати через неприємності у ваших близьких.

Якщо уві сні ви боїтеся продовжувати розпочату справу або поїздку — вас чекає неуспіх у ваших справах.

Езотеричний сонник
Страх відчувати — брак гострих відчуттів у житті, недолік адреналіну в крові. Відправляйтеся подорожувати, ризикуйте. Інакше старість не змусить себе чекати.

Без причини — ваша недовірливість дає себе знати. Розширте коло інтересів, інакше скоро ваша «душа пропишеться у п’ятах». Не випробовувати всупереч ситуації швидше за все, це випробування, іспит для визначення вашого стану.

Якщо він витриманий, тобто немає страху — Ви допускаєте на наступний щабель розвитку вашої свідомості.
швидкий термін.

Рейтинг статті:
(1 голосів 5,00 середній з 5)

Коментарі