Стрибати. До чого сниться Стрибати

Якщо молода жінка бачить сон, в якому вона перестрибує через перешкоду — це означає, що вона доб’ється виконання своїх бажань після опору долі і боротьби за свою удачу.

Взагалі сон, в якому ви перестрибуєте через щось — обіцяє вам успіх у всіх благородних справах, але падіння при цьому віщує деякі труднощі.

Якщо уві сні ви зістрибуєте зі стіни вниз — сон обіцяє вам безрозсудні вчинки, що приносять розчарування.

Спостерігати чиїсь вдалі стрибки — означає, що вас чекає приплив сил і енергії, які допоможуть вам здолати долю.

Сонник закоханих
Дівчина, якій сниться, що вона стрибає через перешкоду — буде улюблена і доб’ється щастя, подолавши всі труднощі і перемігши суперниць.

Стрибати зі стіни вниз — обіцяє вчинення поганих вчинків, які викличуть на вас презирство вашої обраниці.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Стрибати у сні через перешкоду — знак ризикованих витівок.

Бачити у сні вдалий стрибок або самому вдало перестрибнути через перешкоду — означає, що ваша рішучість і сміливість приведуть вас до успіху.

Невдалий стрибок — це застереження від необачних вчинків.

Стрибок з висоти — знак порожнього нерозсудливості і непотрібного ризику. Сон, в якому ви стрибаєте з висоти або спостерігаєте, як це роблять інші, підказує, що якісь авантюрні задуми можуть поставити ваше положення під загрозу.

Стрибати вгору, якщо при цьому вам вдається дістати предмет, за яким ви стрибали — означає, що для успіху вам необхідно відірватися від повсякденних турбот і спробувати взятися за більш «високі» справи.

Якщо ж, стрибаючи вгору, ви нічого не дістали — цей сон застерігає від марної витрати сил. Схоже, якісь з ваших планів нереальні у виконанні.

Сонник Хассе
Стрибати — мучиш себе; через рів — позбавлення від боргів; через камені — після праць удача.

Сонник від А до Я
Бачити у сні стрибають через скакалку дітей — означає, що коло ваших знайомств розшириться і зростуть ділові можливості.

Перестрибувати уві сні через калюжу або струмок — до позбавлення від боргів і вдалою комерційній угоді. Підстрибувати, намагаючись щось дістати або зірвати — обставини складуться не зовсім сприятливим для вас чином.

Перестрибувати уві сні траншею або канаву з брудною водою і впасти в неї — загрожує вам втратою хороших друзів через меркантильних міркувань, непоступливості і ідіотського впертості.

Бачити стрибаючих крізь палаючий обруч хижаків на арені цирку — передвіщає занепокоєння від галасливих сусідів, до яких зачастять всякого роду любителі випити і скандалісти.

Вистрибувати з вікна будинку або зістрибувати з високої стіни — передвіщає зраду і сварки з близькими людьми.

Якщо уві сні ви стрибаєте з літака і парашут не розкривається — такий сон передвіщає каліцтво внаслідок нещасного випадку.

Жіночий сонник
Зістрибувати у сні вниз зі стіни — до безрозсудних вчинків, що приносить одне лише розчарування.

Спостерігати чиїсь вдалі стрибки — передвістя припливу енергії і сил, за допомогою яких ви впораєтеся з будь-якими неприємностями.

Для молодої жінки сон, у якому вона перестрибує через перешкоду — означає, що вона доб’ється виконання своїх бажань після опору долі і боротьби за успіх.

Англійська сонник
Якщо Ви стрибаєте уві сні — наяву зустрінетеся в житті з багатьма випробуваннями і перешкодами; однак працьовитістю, сміливістю і наполегливістю зрештою здолаєте їх.

Якщо такий сон сниться людині, яка не перебуває у шлюбі — його кохана буде дуже прив’язана до нього, а її батьки будуть недовго противитися їх союзу.

Якщо у сні Ви легко перестрибуєте через якусь перешкоду — значить, і в житті Ви зменшити перешкоди на своєму шляху і твердо підете до давно наміченої мети. Сон попереджає: наполегливо домагайтеся свого, і тоді перемога в будь-якій справі забезпечена.

Езотеричний сонник
Стрибати на місці або рухатися підстрибом — Знайдіть застосування своїй енергії, не витрачали її даремно.

З вишки в воду — ви занадто поспішні в рішеннях. Треба прислухатися до народної мудрості «сім разів відміряй, один відріж».

З обриву вниз, в порожнечу — ви ще не визначилися у своїй життєвій завданню і кидаєтеся на чужі справи. Чи не педалює прихід до своєї харазматіческой завданню.

Якщо ви прокинулися, стрибнувши з висоти — ваша поспішність може призвести до трагедії.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі