Стрічка. До чого сниться Стрічка

Якщо уві сні ви бачите стрічки, спадаючі з чийогось наряду — значить, вас чекають веселі й симпатичні вам друзі і необтяженість практичними потребами.

Якщо дівчині присниться, що вона прикрашає себе стрічками — значить, вона скоро отримає довгоочікуване пропозицію вийти заміж; однак, легковажність може змусити її зробити помилку.

Якщо їй сняться інші дівчата, прикрашені стрічками — значить, у неї будуть суперниці, що також претендують на її майбутнього чоловіка.

Якщо дівчина в сні купує стрічки — її життя обіцяє бути приємною і легкою.

Якщо вона сердиться або незадоволена стрічками — значить, скоро виявить суперницю в близькому їй колі друзів.

Сонник закоханих
Молода дівчина, якій наснилося, що вона прикрашає себе стрічками — наяву отримає пропозицію, якого довго чекала. Проте їй слід ставитися до майбутнього шлюбу серйозно, інакше її легковажність може послужити причиною зруйнованого щастя.

Сон, в якому вона бачить, що стрічками прикрашають себе інші дівчата — обіцяє появу суперниць, які прагнуть завоювати любов її майбутнього чоловіка.

Купувати стрічки в сні — означає легку і приємну життя.

Однак якщо дівчині не подобаються її стрічки — це віщує суперницю там, де вона очікує найменше.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Красиві різнокольорові стрічки у сні — означають безліч ваших задумів і планів і провіщають яскраву, різноманітну життя.

Непоказні, однотонні або брудні стрічки — знак сумній і нудного життя. Такий сон пропонує вам докласти сили і фантазію, щоб внести у своє життя відсутню різноманітність.

Чим довше стрічка — тим триваліший обіцяє бути передбачений сном період.

Порвана стрічка — знак непередбаченого перешкоди, яке загрожує серйозно порушити ваші плани.

Сонник Хассе
Стрічку тримати — знайдеш вірну прихильність; зелену — надія; червону — радість і розвага; жовту — переляк; небесного кольору — вірна любов; чорна — печаль; без кінця — наробити боргів; міряти — хороший заробіток; пришивати — закохатися і побратися; сплітати — зав’яжеш приязнь; з написом — сумна звістка; різнобарвна — смерть видатної особи.

Сонник XXI століття
Вплітати в косу різнокольорові стрічки у сні — означає готуватися до весілля, дарувати стрічки — домагатися чиєїсь дружби, сподіватися на побачення.

Брудні, м’яті стрічки — сон про те, що легкий флірт, який ви собі дозволили і який для вас нічого не означає, обернеться скандалом, розладами в сім’ї.

Купувати у сні стрічки — до порожніх витрат, дарувати їх дружині — до охолодження у відносинах; дарувати стрічки незнайомій дамі — до спроби знайомства.

Для дівчини побачити стрічки в сні — означає заміжжя, а для всіх інших — дорогу.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі