Стріляти. До чого сниться Стріляти

Перестрілку бачити біля вашого будинку — до розбрату між вашими шанувальниками або суперниками.

Чути пальбу уві сні — знак насуваються тривог, нещастя, біди, скандалу. Подружжю такий сон пророкує сварки через невірність одного з подружжя.

Сон, у якому ви побачили, що вас застрелили, означає неприборкану любовну пристрасть, в яку ви підете з головою. Іноді такий сон може означати занепокоєння, підступи ворогів, образа, невдачу або хвороба.

Стрілянина в повітря — порожні турботи. Якщо вам присниться, що вас поранили в перестрілці, то бійтеся образи, де не чекаєте.

Сон, у якому ви побачили, що в вас стріляють, пророкує зустріч з людиною, що приїхали здалеку.

Самому стріляти в когось уві сні — знак образи, безчестя.

Самому стріляти у свій портрет означає, що вам нікого буде звинувачувати в своїх бідах, окрім себе самого. Потрапляти в ціль — знак удачі, промахнутися у сні передвіщає розчарування і втрати через допущених помилок.

Сонник Л.Морозова
Стріляти з пістолета у сні — до гучного спору; з автомата — до скандалу через плітки; з дробовика — будете багато працювати, але даремно; стріляти уві сні з мисливської рушниці — до приємного сюрпризу.

Англійська сонник
Вистріливши, потрапити в птицю — таке сновидіння вважається віщим. Для займаються торгівлею сон означає, що вони досягнуть своєї мети. Закоханий після такого сну зміцнить своє становище і благополучно одружується. У той же час, якщо ви промахнулися, це говорить про те, що на вас обрушаться невдачі. Якщо застрелили хижого птаха, значить, ваші вороги будуть переможені.

Сонник Ванги
Сон, в якому ви самі стріляли з рушниці, але не потрапили в ціль, свідчить про те, що наяву ситуація вийшла з-під вашого контролю і тепер ви змушені нести значні збитки.

У сні ви стріляли з рушниці в близької вам людини і поранили його — цей сон попереджає вас про те, щоб ви були обережні у своїх судженнях.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі