Суд. До чого сниться Суд

Побачити день страшного суду — передвіщає, що ви успішно завершите добре сплановану роботу в тому випадку, якщо в сні ви будете виглядати боязко і смиренно, сподіваючись уникнути покарання.

Для молодої жінки постати перед страшним судом і почути вердикт «винна» — означає, що у неї в житті будуть причини для страждань через її власного егоїзму і непристойної поведінки.

Якщо вона бачить, що мертві встають із могил, а вона бореться і друзі відмовляють їй у допомозі — це також передвісник неприємних подій.

Сонник закоханих
Якщо дівчині сниться, що вона постала перед Страшним судом — це означає, що її власна поведінка змусить її страждати і мучитися. В своєї самотньої, позбавленої любові життя буде винна тільки вона сама.

Якщо дівчині сниться, що вона бере участь в судовому процесі — наяву вона буде обвинувачено, а її обранець знайде собі іншу.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Бути уві сні відповідачем на суді — це знак допущених помилок, які можуть стати для вас фатальними. Оскільки ваш мозок абсолютно не зацікавлений в тому, щоб як-небудь покарати або стратити вас, то сприйміть цей сон не як засудження, а як підказку. Можливо, це допоможе вам уникнути якихось важких наслідків.

Вирок, який винесе вам суд — часто підказує, що конкретно вам слід виправити або змінити у своєму житті.

Якщо на суді ви визнаєте правоту судді — значить, наяву ви близькі до того, щоб виправити свої помилки і змінити життя на краще.

Сонник від А до Я
Сон, в якому ви опинилися в суді на слуханні якоїсь справи, яке вас зовсім не цікавить — означає, що вам вдасться уникнути неприємності, будучи замішаної в не зовсім законною махінації. Якщо ж ви даєте в суді показання свідків — це загрожує вам втратою репутації крім матеріальних збитків при невірно обраної позиції.

Бачити себе на лаві підсудних — до нещастя, судовим засідателем — до поступового поспіху, суддею — придбаєте шану і повагу оточуючих.

Виграти судовий процес — успіх прийде негайно, програти — крах всіх планів, вести захист у суді в ролі адвоката — до сімейних радощів і згоди.

Англійська сонник
Якщо Вам присниться, що Ви берете участь у судовому процесі — цей сон передвіщає великі збитки в справах і безліч неприємностей. Після такого сну дуже небезпечно будь-яку співпрацю, договір, порука або союз з ким би то не було. Будьте обережні і не давайте в борг гроші, не робіть ніяких покупок відразу ж після такого сну, інакше Вам доведеться пошкодувати про свою необачність.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі