Сукня. До чого сниться Сукня

Якщо молода жінка побачить у сні витончену, добре зшиту блузку (або плаття) — це означає, що вона викличе загальне захоплення своїм мистецтвом і приємними манерами.

Якщо вона побачить, що її сукня рване — це віщує засудження за недозволені справи.

Якщо жінка приміряє сукню — вона несподівано зустріне суперницю в коханні, але, якщо їй сниться, що вона стежить за фігурою, щоб купити вподобане сукню — вона успішно здолає суперницю і доб’ється любові обранця.

Сонник закоханих
Якщо дівчині приснилося добре пошите плаття — це означає, що нею будуть захоплюватися представники протилежної статі.

Приснилося їй рване плаття — передвіщає, що коханий засудить її вчинки.

Примірка сукні — сниться до появи суперниці в любові.

Якщо уві сні дівчина стежить за фігурою, щоб надіти те плаття, яке їй подобається — це означає, що вона доб’ється відповідного почуття від людини, в якого закохана.

Весільне плаття — сниться до знайомства з новим шанувальником.

Брудне весільну сукню — обіцяє сварки з коханою людиною.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Жінці сон, в якому вона бачить себе в красивому, ошатному платті — передвіщає задоволення і веселощі.

Якщо плаття занадто фривольний — незабаром легковажні захоплення можуть запаморочити вам голову.

Непоказне і занадто закрите плаття — знак того, що вашому щастю заважає зайва сором’язливість і замкнутість характеру.

Чоловікові бачити себе в жіночій сукні — передвіщає ганьба. Можливо, хтось незабаром засумніватися в його мужність.

Сонник Хассе
Плаття носити розкішне — будеш у достатку; купувати — помиришся з приятелями; чорне — сумна звістка; небесного кольору або зелене — виповниться твоє бажання; жовте — заздрість, брехня; біле — незабаром шлюб; шити — працьовитість буде винагороджено; порване — склоки; в плямах — порушена буде твоя честь; червоне — будеш важливим; пороти — будь ощадливий; різнобарвне — чекають тебе дороги; сіре — чекає тебе робота; тканное золотом — щастя і сильний захист; суконь багато — образа, обмова; коротке — погані справи.

Сонник від А до Я
Бачити або носити уві сні біле плаття — передвіщає сердечну радість, швидке одруження. Зелене плаття — до виконання надій; блакитне або синє — належить відправитися в дорогу; плаття жовтого кольору — знак брехні, заздрості і пліток; червоного — до важливого візиту; сіре — займетеся генеральним прибиранням або ремонтом; золотисте — отримаєте допомогу від спонсорів; різнобарвне і строкате — до багатьох розваг; бліде — відпочинете душею в тиші і спокої; чорне плаття — передвіщає сумну звістку, яке приведе вас в сильний розлад.

Сон, в якому фігурує занадто коротке або тісне, не за розміром плаття — передвіщає погіршення справ у всіх сферах. Довге, до п’ят плаття — означає осуд оточуючих за непорядний вчинок.

Шити собі сукню самої — ваша працьовитість буде відзначено по заслугах, а якщо вам його шиють в ательє — вас чекають зустрічі, які не принесуть радості, і удача, яка обернеться прикрістю. Купувати готове плаття — означає примирення після довгої сварки.

Якщо уві сні ви приміряєте на себе плаття — це віщує отримання прибуткового місця або заняття, яке обіцяє побічний дохід, який перевершить основною. Прекрасно зшите плаття — означає, що наяву вам набридне той спосіб життя, який ви ведете, і вам захочеться змін.

Красиве розкішну сукню і до того ж дуже дороге, яке ви бачите на собі уві сні — до радісних подій у сімейному колі. Бачити на комусь потворне або убоге плаття — пророкує неприємності, що загрожують від суперниці.

Неохайне, м’яте або брудне плаття — означає, що в реальному житті вам має бути зустріч з людиною, до якої ви маєте непереборну неприязнь.

Порване плаття — до чвар і розбіжностей на роботі, залатане — великі клопоти, труднощі і можливість позбутися майна.

Сукня з оборками — говорить про те, що незабаром переживете цілком надзвичайне романтичну пригоду. Сукня з поясом — позбудетеся свободи та матеріальної незалежності, з мереживами, рюшами та іншими химерності — знак того, що насправді вам слід керуватися більш здоровим глуздом, ніж емоціями і примхами.

Оксамитове плаття уві сні — безліч шанувальників у реальному житті.

Сукня, усипане блискітками — передвіщає знайомство з самовдоволеним і зарозумілим претендентом на вашу руку, який, природно, негайно буде відкинутий.

Прати або гладити плаття — до майбутнього побачення.

Сонник XXI століття
Плаття носити гарне уві сні — знак того, що вам буде надана якась честь, дуже дороге — до заздрості, неприємності, брудне — до незадоволення, сором, діряве — до неприємності, брехні, вишите — на радість.

Дуже довга сукня — до несподіванки, коротке — знак того, що ви отримаєте подарунок.

Футболка з рогожі — до досади, з папір — до прибутку, вінчальну сукню — знак того, що вас чекає успіх у справах; траурне — до нового друга.

Велике декольте мати — знак того, що грядуть зміни в побуті.

Купити собі у сні плаття з шовку — означає, що через вашу помилки або дурості ви можете потрапити в залежність від дуже небезпечного і страшного людини.

Бачити у сні блакитне плаття — до душевних страждань.

Носити у сні зелену сукню — на щастя, особливо сприятливий такий сон для дівчат — це передвістя щастя в любові, взаєморозуміння у коханої людини, швидкого заміжжя.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі