Суперечка. До чого сниться Суперечка

Сперечатися по дрібницях у сні — до погіршення здоров’я і несправедливому осуду.

Якщо вам сниться, що ви берете участь у науковому диспуті — це означає, що у вас є великі приховані здібності, які ви нерозважливо не хочете розвивати.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Будь-які спори у сні — вірна ознака того, що наяву ви заплуталися або серйозно помиляєтеся в якомусь питанні.

Якщо ви сперечаєтеся і не можете довести своїм опонентам якихось очевидних речей — це означає одне з двох: або в глибині душі ви й самі не впевнені в своїй правоті, або ж наяву ви підходите до людей зовсім не з того боку. В обох випадках сон передвіщає вам безліч неприємних проблем в справах і спілкуванні з оточуючими. Уникнути ж цього вам допоможуть лише ваше спокійне дружелюбність і терпіння.

Сонник Хассе
Суперечка бачити, чути — зміни у відносинах з друзями; вступити в суперечку — знайти друзів.

Сонник XXI століття
Сперечатися уві сні з ким-небудь — передвістя емоційного перенапруження, результатом якого може бути сварка або навіть нервовий зрив.

Укладати уві сні парі — до порожніх клопотів.

Англійська сонник
Якщо у сні Ви з кимось сперечаєтеся — значить, і наяву Вас чекають сварки, чвари, нерозуміння оточуючих. Виникнуть деякі перешкоди і на діловому терені. Але тим не менше Ви з честю подолаєте цю смугу Вашого життя. Закоханим цей сон — передвіщає сварку, після якої їм досить важко буде відновити колишні стосунки.

Езотеричний сонник
Суперечка — до вдалим покупкам, гарному вкладення грошей.

Якщо уві сні триває суперечка, затіяний наяву — це говорить про те, що ви «сильні заднім розумом», і сперечатися це ваша стихія.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі