Суперник. До чого сниться Суперник

Бачити у сні, що в якійсь справі у вас з’явився суперник — є попередженням. Як правило, такі сни підказують, що ви занадто повільні і не проявляєте у своїх справах належної енергії.

Суперник у коханні — знак того, що наяву ви приділяєте недостатньо уваги коханій людині, і це може закінчитися розривом відносин.

Якщо суперник у сні випереджає вас — це означає, що ситуація заходить занадто далеко, і вам, щоб домогтися успіху в тому чи іншому починанні, доведеться витратити чимало сил.

Якщо ж у боротьбі з суперником удача посміхається вам — такий сон підказує, що для успіху вам достатньо всього лише трохи напружитися і не відкладати свої справи в довгий ящик.

Жіночий сонник
Якщо вам сниться, що у вас є суперник — наяву ви проявите нерозторопність і повільність, захищаючи власні права. Внаслідок цього ви можете втратити прихильність впливових людей. Дівчині такий сон — служить рекомендацією більш дбайливо ставитися до своєї любові, інакше вона може зробити непоправну помилку.

Якщо вам сниться, що суперник обійшов вас — значить, ви занадто безтурботно і неуважно ставитеся до роботи, зловживаючи своєю свободою.

Якщо ж вам сниться, що ви самі удачливий суперник — вас чекає успіх, а ваш діловий партнер стане вашим однодумцем.

Езотеричний сонник
Суперник, суперниця — на любовному фронті і наяву у вас не все гаразд в любові. Можлива зрада коханим. У діловому плані вам загрожує втрата реноме, суперник сильний насправді.

Суперник, наявний наяву — вам не скласти праці його перемогти.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі