Сухарі. До чого сняться Сухарі

Сухарі уві сні — символізують вашу стриманість і терпіння.

Бачити у своєму сновидінні ароматні і апетитні сухарики — хороший знак, який підказує, що, проявивши терпіння і старанність, ви зможете згодом зміцнити своє благополуччя.

В той же час, сухі кірки або непоказні, запліснявілі сухарі — віщують важкі часи. Такий сон підказує, що невдачі можуть озлобити вас, а жорстокість, в свою чергу, відштовхне від вас друзів і забезпечить нові невдачі. Щоб уникнути подібного розвитку ситуації, спробуйте не втрачати душевного тепла і не жаліти його для близьких вам людей.

Сонник Ванги
Сушити уві сні сухарі — погана прикмета. Такий сон говорить про те, що в майбутньому ви зробите поганий вчинок, за який будете довго розплачуватися. Вам загрожує позбавлення волі на тривалий час.

Якщо вам приснилося, що ви їсте сухарі, то вас чекає нелегке життя. Вам належить пережити злидні, безгрошів’я, голод і сімейний розлучення, але поступово ви зможете подолати всі нещастя, і ваше життя налагодиться. Пам’ятайте: Господь з вами, він не залишить вас у важку хвилину.

Побачити в сні мішок з сухарями — до спокійного і забезпеченого життя. Завдяки своїй працьовитості та наполегливій характером ви досягнете всього, про що мріяли: високого становища в суспільстві, стабільного матеріального становища і щастя в сімейному житті.

Езотеричний сонник
Сушити сухарі — це сон до дороги в далекі краї. Гризти — над чимось доведеться серйозно поміркувати, настане складна ситуація.

Щось обвалювати в сухарях — такий сон означає, що ви самі собі придумаєте неіснуючі проблеми і тим самим ускладніть своє життя.

Сонник Хассе
Побачили сухарі — це означає, що попереду не найкращі часи; сушили їх, готували — приготуйтеся до неприємного подорожі та необхідності економити; їли — це сон до гарних доходам.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі