Сварка. До чого сниться Сварка

Сварки уві сні — обіцяють нещастя, і люті лайки. Для дівчини — це сигнал хронічних неприємностей, а для заміжньої жінки — передвістя розлучення або тривалого розладу в сім’ї.

Спостерігати уві сні чужі сварки — передвіщає невдачі по службі і розчарування у своєму ремеслі

Сонник закоханих
Побачена у сні сварка — обіцяє неприємності. Якщо подібний сон сниться незаміжньою дівчині або жінці — це передвіщає їй сварки з коханим. Заміжній жінці такий сон — обіцяє розлучення і розлад.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Будь скандали або сварки уві сні — це ознака вашого нервового напруження. Швидше за все, у вашому житті накопичилося багато невирішених проблем, які поволі не дають вам спокою і заважають просуванню ваших справ. Сон підказує, що якщо наяву ви не знайдете спосіб як-небудь розслабитися і зняти негативний напруга, то нових конфліктів і неприємностей уникнути не вийде.

У той же час, якщо сварка уві сні доставляє вам якесь задоволення — це говорить про тимчасове спаді нервового напруження. Найближчим часом великі неприємності вам загрожують чи; тим не менше, якщо ви не знайдете спосіб вирішити наяву накопичені проблеми, то через якийсь час напруга знову набере силу і неприємності знову почнуть затьмарювати ваше життя.

Сонник XXI століття
Сваритися з ким-небудь у сні — наяву обіцяє дружбу і міцне суспільне становище.

Сварка чоловіка і жінки у сні — передвістя спалаху любові.

Англійська сонник
Якщо у сні Ви сваритеся з кимось — це обіцяє Вам успіх у справах або в любові, несподіване багатство, вдалу сімейне життя, незважаючи на всі перешкоди.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі