Свічка. До чого сниться Свічка

Побачити в сні палаючу свічку — означає, що приємний випадок зведе вас з давно відсутніми друзями. Цей сон може передвіщати можливості, що відкриваються і нові зустрічі, які підуть на користь вашій справі.

Бачити у сні кілька свічок, запалених яскравим чистим полум’ям — віщує щастя і взаєморозуміння.

Бачити свічку, задував сквозняком — до пожвавлення безглуздих чуток навколо вашого імені.

У сні задути свічку — до сумних подій.

Сонник Ванги
Бачити у сні палаючу свічку — хороший знак. Такий сон передвіщає довгоочікуваний спокій і мир на всій планеті. Люди будуть жити у злагоді й достатку, не буде ні злих правителів, ні поганих людей, ні бідних, ні багатих.

Побачити в сні світло свічки в нічному вікні — свідчення того, що ви перебуваєте під заступництвом вищих сил, які допоможуть вам справитися з будь-якими, самими складними, завданнями. У реальному житті це заступництво виражається в обличчі дуже впливової людини, який невпинно стежить за всіма вашими діями і вчинками, хоча цілком можливо, що ви навіть не підозрюєте про його існування.

Якщо уві сні ви, незважаючи на всі свої спроби, не можете запалити свічку — на жаль, в реальному житті вам визначено стати причиною смерті людини. Іноді такий сон говорить про те, що ви ніяк не заважаєте скоєння страшного злочину, в якому загине людина.

Гасити уві сні свічку — пророцтво дурний вести. Ви отримаєте, звістка про смерть близької вам людини і будете дуже шкодувати про те, що не провела разом з ним останні години життя.

Якщо вам приснилося, що свічка на ваших очах згасла — вас чекає швидка хвороба. Можливо, це буде серйозне захворювання, яке зараз ви ще можете запобігти.

Побачити в сні багато розкиданих свічок — страшне пророцтво. Настануть часи, коли люди відвернуться від Бога, вони стануть жорстокими і немилосердними, винайдуть нову релігію, що проповідують насильство і смерть. Господь розгнівається на своїх рабів і пошле на Землю жахлива пожежа.

Якщо уві сні ви побачили безліч людей, що йдуть зі свічками — незабаром вас здолають старі проблеми, які ви відклали, думаючи, що вони вже ніколи не нагадають про себе. Такий сон говорить про те, що розпочату справу потрібно завжди доводити до кінця.

Сонник закоханих
Закоханим сон, в якому вони бачать кілька палаючих свічок — обіцяє щастя і взаєморозуміння.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Свічка у сні — символізує надію на краще.

Бачити її палаючої — хороший знак, який підказує, що якісь ваші надії не марні.

Кілька свічок, запалених поруч — обіцяють вам підтримку друзів і однодумців.

Свічка на вітрі — знак хвилювань і душевних переживань. Швидше за все, якісь події сильно турбують вас, хоча, якщо свічка на вітрі не гасне, то такий сон підказує, що у вас немає великого приводу для занепокоєння.

Погасла свічка — передвіщає сум і розчарування.

В той же час, бачити у своєму сновидінні незасвічені свічки — це сприятливий знак.

Якщо наяву якусь справу здається вам майже безнадійним — цей сон підказує, що вам ще рано опускати руки.

Сонник для всієї родини
Побачити в сні з суботи на неділю світло свічки в темному вікні — до щасливої ​​старості.

Якщо уві сні з понеділка на вівторок або з неділі на понеділок ви отримали в подарунок свічник із запаленими свічками — це означає, що в день прийдешніх випробувань ви отримаєте допомогу згори.

Сон з вівторка на середу, в якому ви ніяк не можете запалити свічку — говорить про небезпеку, яка буде переслідувати вас і в невдалий момент захопить зненацька.

Якщо з п’ятниці на суботу вам приснилося, як поривом вітру задуло все палаючі до цього свічки — це віщує великі труднощі у здійсненні задуманого.

Сонник Нострадамуса
Свічка — символ віри, затишку, романтики, почуттів, аскетизму.

Бачити світло свічки в нічному вікні — цей символ означає, що на схилі років ви будете не менш улюблені і долгожданна, ніж у молодості.

Підбирати воскові свічки, розкидані по дорозі — ознака біди, яка пов’язана з гонінням прихильників релігії, посиланням їх в місця з важким кліматом.

Бачити в небі світіння, що нагадує світло свічки — будьте готові прийняти як належне будь-яку несподіванку. Отримавши нові знання, допомагайте з їх допомогою тим, хто їх потребує.

Бачити процесію, що йде зі свічками — передвістя того, що навесні трапиться нещастя, яке понесе багато життів, буде оголошений траур.

Йти по вулиці, освітленій свічками — символ того, що ваша любов ще попереду.

Отримати в подарунок свічник, на якому горить незліченну кількість свічок — символ того, що у важкий момент вас не залишить духовний вчитель і допоможе сконцентрувати енергію не тільки свою, а й небесну.

Бачити вовка, в очах якого відображаються палаючі свічки — остерігайтеся людини, яка, прикриваючись релігією і боротьбою за моральність, вирішив збагатитися і за всяку ціну прорватися до влади під личиною чесноти.

Бачити, як поривом вітру задуває всі свічки — символ зла, яке буде заважати здійсненню намірів, пов’язаних з духовним відродженням та оновленням.

Невдалі спроби запалити свічку — знак небезпеки, яка буде переслідувати на кожному кроці і в невдалий момент захопить зненацька.

Сонник Хассе
Свічки палаючі — запросять тебе на вечірку.

Миготливі — печаль; запалювати — зустріти вірних друзів; гасити — твої надії не здійсняться; носити палаючі — вдалі плани; бачити виготовлення — твоє працьовитість принесе користь; багато палаючих свічок — щасливі впемя.

Сонник від А до Я
Запалювати уві сні канделябр з безліччю свічок — означає, що в майбутньому справі вам слід розраховувати тільки на власні сили. Одна свічка, бідно висвітлює кімнату — передвіщає відбулася зустріч, бо, крім вас, на неї ніхто не з’явиться.

Свічка в руках у небіжчика — знак душевного заспокоєння, церковні свічки — вдастеся сумним думкам. Запалювати свічку перед образами — зробите важливе визнання, ставити на могилку — проявіть сердечну доброту.

Воскові свічки, згоряють без залишку — означають позбавлення від боргів; обпливає парафінові — замучать кредитори.

Геморойні свічки — до розладу здоров’я.

Купувати у сні свічки — понесете збитки.

Сонник XXI століття
Побачена у сні свічка, що горить яскравим полум’ям — до всього хорошого, нести палаючу свічку — до небезпеки, якщо свічка іскрить, чадить — до небезпеки для життя.

Гасити свічку — до великому ризику, небезпеки для життя, запалювати — до щасливих змін, любові.

Бачити у сні свічник із цілою свічею — означає для вас блискуче майбутнє, відмінне здоров’я, щастя і люблячих супутників життя; якщо свічник порожній — значить, доля на якийсь час відвернеться від вас, відкриються якісь таємниці.

Англійська сонник
Якщо Вам раптом доведеться робити уві сні свічки з воску — значить, незабаром Вам належить принести велику користь людям, а Ваша участь в чиїйсь долі виявиться просто незамінним.

Якщо ж у сні Ви купуєте свічки — значить, скоро бути великим і веселого свята.

Яскраво палаючи у сні свічка — обіцяє отримання листа дуже приємного для Вас змісту.

Велику — печаль принесе сон, у якому Ви побачите свічковий недогарок або раптово погаслу свічку. Цей сон передвіщає смерть або хвороба когось із друзів або близьких.

Сонник Цветкова
Свічка запалена — удача в безнадійному справі; НЕ запалена — печаль; запалювати — хвороба; яскраво палаюча — успіх.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі