Свиня. До чого сниться Свиня

У сні кататися верхи на свині — до незвичайного времяпрепровождению, коли вам, з одного боку, буде приємно, »з іншого, ви просто не будете знати, як ставитися до того, що сталося.

Бачити у сні брудну свиню — вам не вистачає чистоти у стосунках. Раз у раз ви стикаєтеся з грубістю і зневагою, хоча, загалом-то, все в порядку ваш партнер добре до вас ставиться, але при всьому при цьому те, що ви маєте, трохи не збігається з вашим уявленням про те, як повинен ставитися люблячий до того, кого він любить.

Свиня, в основному — є символом родючості.

Поява свині в сновидінні — може означати збільшення в сімействі, вагітність.

Стадо свиней, крім родючості — символізує удачу в справах і багатство.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Свині у сні — символізують життєві клопоти і турботи.

Бачити їх Гаразд і відгодованими — знак того, що ваше терпіння і старанність обернуться хорошим доходом.

Худі свині — ознака занепаду в справах, причиною якого, швидше за все, є ваша лінощі. Сон підказує, що вам слід вести свої справи з більшою ретельністю.

Брудні або обдерті свині уві сні — віщують конфлікт.

Якщо ж свиня поводиться агресивно і намагається вас вкусити — це означає, що конфлікт загрожує серйозно позначитися на вашому благополуччі. Після такого сну вам слід утримуватися від будь-якої конфронтації.

Сонник для всієї родини
Свиня — не до добра, хтось неприємний вторгнеться у ваше життя.

Якщо свиня бігає — попередження про те, що не все можна розповідати навіть чоловікові, не кажучи вже про дітей.

Якщо сон приснився з понеділка на вівторок — вам не варто зловживати своїм становищем ні в сім’ї, ні на роботі.

Сонник Хассе
Свиню мати — велике щастя; зарізати — вигоди; годувати — піклується про майбутнє; валяється в бруді — погані відносини в будинку; дику — злі люди зашкодять тобі; з поросятами — багато заробиш.

Англійська сонник
Бачити у сні свиней — передвістя низки успіхів і невдач в житті. У Вас багато уявних друзів, але в той же час у Вас з’явиться щирий друг (подруга). Сон віщує печалі і хвороби. Ви піддастеся великим небезпекам, але Вам вдасться уникнути їх з невеликими втратами. Цей сон передвіщає, що, незважаючи на безліч перешкод. Ви досягнете високого становища в суспільстві і багатства. Але він же попереджає Вас про те, що діти Ваші можуть проявити легковажність і марнотратство.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі