Свист. До чого сниться Свист

Чути в сні свист — означає, що ви будете вражені якимось сумним звісткою, яке змусить вас змінити свої плани, відмовившись від розваг.

Бачити у сні, що ви самі свистите — передвіщає якийсь веселий випадок, де ви будете мало не головною фігурою. Цей сон для молодої жінки — передвіщає нерозсудливе поведінку, через що вона упустить можливість домогтися бажаного.

Якщо вам сняться люди, які голосно свистять — сон передвіщає засмучення через зневажливого ставлення, проявленого до вас іншими. Цей сон може також бути знаком майбутньої сварки з одним.

Сонник закоханих
Якщо дівчині сниться, що вона свистить — їй слід контролювати свою поведінку, оскільки вона ризикує заслужити несхвалення свого обранця негідними вчинками.

Якщо уві сні свистять інші люди — слід остерігатися сварок з коханим.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Чути в сні різкий свист — знак вашого нервового напруження. Можливо, в глибині душі ви передчуваєте, що якісь події можуть зірвати ваші плани. Після такого сну вам не заважає грунтовно подумати над тим, чи всі ви останнім часом робили правильно і не допустили чи будь-яких прикрих помилок?

Самому свистіти у сні — означає, що ваші плани можуть зірватися через ваших же необдуманих кроків.

Сонник від А до Я
Чути в сні свист — означає, що наяву ви будете вражені трагічним повідомленням, яке змусить вас поспішити на допомогу, кинувши всі справи.

Суддя, що дме в свисток — знак образи, завданої дітьми.

Свистячий вам міліціонер — передвіщає втрату грошей.

Свистіти у сні мотивчик популярного шлягера — передвіщає затримку зарплати.

Чути пташиний свист — опинитеся в скрутному становищі перед своїми кредиторами.

Посвист куль навколо вас — піддастеся небезпеки.

Жіночий сонник
Чути в сні свист — означає, що ви будете вражені якимось сумним звісткою. Вам доведеться змінити свої плани, відмовившись від розваг.

Якщо уві сні ви бачите голосно свистячих людей — можливі засмучення через зневажливого ставлення до вас інших людей. Також такий сон може передвіщати сварку з одним.

Свистіти самому — віщує якесь забавне пригода, в якій ви будете чи не центральним персонажем.

Якщо такий сон приснився молодій жінці — їй слід поводитися більш розсудливо, інакше вона втратить можливість домогтися бажаного.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі